BlogYüzyıl 100. Yıl Mahallesi Su Kaçağı Tespiti – Bağcılar

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/01/su-kacagi-tespiti.jpg

Bağcılar Yüzyıl 100. Yıl Mahallesi’ndeki tüm caddelere ve sokaklara hizmet garantisi veren Onarım Tesisat, gerekli kontrolleri yaptıktan sonra cihazla su kaçağı tespiti yapmaktadır. 100. Yıl Mahallesi su kaçağı bulma servisi son teknoloji ürünü cihazlarla çalışır. Buna ek olarak tecrübeli ve eğitimli ekibimiz işyerinize ya da evinize zarar vermeden su kaçağının yerini çok kısa bir sürede bulur.

İlgili makale:

100. Yıl (Yüzyıl) Mahallesi su kaçağı bulma servisi: 0544-840-3634

KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI BULMA 100. YIL MAHALLESİ BAĞCILAR

Su kaçaklarının neden olduğunu bulmak amacıyla görüntüleme teknolojisi kullanan firmalarla çalışmalısınız. Aksi takdirde duvarlarınız yok yere kırılabilir ve fayans kaplamalarınız yerlerinden çıkarılabilir. Yüz yıl 100. Yıl Mahallesi su tesisatçısı fiyatından kaçınırken çok daha ciddi maliyetlerle karşılaşabilirsiniz.

Kullandığımız sistemler, duvarların iç kısımlarını algılayabilecek şekilde geliştirilmişlerdir. Hassas sensörlere sahip kameralı sistemlerimiz sayesinde su kaçağı nereden başlıyor ve nerede bitiyor, kolayca bulabiliriz. Üstelik bunu yapmak için evinizi inşaat alanına çevirmiyoruz. Kırmadan dökmeden 100. Yıl Mahallesi su kaçağı tespiti çalışmasını kısa sürede tamamlıyoruz.

Kameralı görüntüleme sistemine aktarılan görüntüler bilgisayara kayıt edilir. Bilgisayara gelen görüntülerden su kaçağının yeri net bir şekilde görülür. Tespit çalışmasının ardından kaçağın büyüklüğüne bağlı olarak onarım planı yapılır. Borular eskidiği için veya kırık gibi problemlerden dolayı su kaçağı meydana gelmişse boruların yenilenmesi gereklidir.

Bir daire için Garantili su kaçağı tespiti 250 TL‘dir. Ek olarak tespit sonrası onarım için de 1 yıl garantili hizmet verilmektedir.

SU KAÇAĞI TESPİTİ YÜZYIL100. YIL MAHALLESİ BAĞCILAR

Kırmadan su kaçağı tespiti yapmak için teknolojik cihazlar kullanırız. Bu cihazlar sayesinde yalnızca kaçağın nerede ortaya çıktığını değil aynı zamanda nedenini de anlayabiliyoruz. Noktasal tespit yaparak sadece sorunlu bölgedeki yeri kırıyoruz. Bunun için bir veya iki fayansın kırılması ve sonradan yenilenmesi yeterlidir.

Su kaçağı tespiti için nem ölçer cihazlardan faydalanan firmamız, ortamın nem değerlerini ölçerek anormal durumları anında tespit eder. Binada birden çok su kaçağı meydana gelmişse nem ölçer cihaz ile bu kaçaklar anlaşılabilir.

Nem ölçer cihazlar sadece ortamın değil duvar içlerinin de nem değerlerini ölçerler. Duvarın 5 cm kadar derinini algılayabilen nem ölçerler, olası su kaçaklarını tespit etmede oldukça etkilidirler.

PROFESYONEL KADRO, DENEYİMLİ PERSONEL VE TEKNOLOJİK CİHAZLAR İLE GARANTİLİ SU KAÇAĞI TESPİTİ

100. Yıl Mahallesi Bağcılar YÜZYIL su kaçağı bulma sürecinde kullandığımız tüm cihazlar için personellerimiz kapsamlı bir eğitim alırlar. Su kaçağı tespitinde kullanılan cihazlar kadar bu cihazları kullanacak kişiler de son derece önemlidir. Gerekli eğitimleri alan kadromuz en doğru sonuçları alacak şekilde yetiştirildiğinden su kaçaklarını kısa sürede buluruz.

Konutlarda ya da ticari alanlarda oluşan su kaçaklarını doğru bir şekilde okuyup yorumlayan ekibimiz kaçağın olduğu yeri noktasal olarak bulur. Akustik dinleme cihazı, nem ölçer ve kameralı görüntüleme sistemlerini bir arada kullanarak kırma dökme yapmadan en az maliyetle su kaçağı sorununu çözüyoruz.

YÜZYIL MAHALLESİ SU KAÇAĞI TESPİTİ 2022

Firmamız Matbaacılar Sitesi (1. Caddesi’nden 5. Caddesi’ne kadar), Barbaros Caddesi, Hüseyin Karaaslan Caddesi, Kazım Karabekir Caddesi, Kışla Caddesi, Kışlalar Caddesi, Mustafa Kemal Caddesi ve Veysel Karani Caddesi olmak üzere Bağcılar 100. Yıl Mahallesi’nin her yerine haftanın her günü, günün her saati hizmet vermektedir. Size en yakın su tesisatçısı olarak su kaçakları konusunda garanti veriyoruz.

Sonuç olarak kullandığımız teknolojik ekipmanlarla ve işinde uzman ekibimizle su kaçağının yerini hızlı bir şekilde buluyor, en düşük maliyetle tamir ediyor ve size sağlıklı bir yaşam alanı sunuyoruz.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button