Blog15 Temmuz Mahallesi Su Kaçağı Tespiti – Bağcılar Tesisatçı

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/02/15-temmuz-mahallesi-su-kacagi-tespiti.jpg

Bağcılar 15 Temmuz Mahallesi’ndeki tüm su kaçakları, fark edildikleri anda tamir edilmelidir. Aksi halde su sızıntısı küçük de olsa zamanla tüm binaya yayılabilir ve daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Su kaçağı 15 Temmuz Mahallesi, tuvaletten veya banyodan alt daireye su sızması, mutfak lavabosundan zemine su yayılması şeklinde kendini belli edebilir. Bir dairedeki su kaçağı sadece bulunduğu yeri etkilemez aynı zamanda alt katları ve bazen de yan daireleri de etkileyebilir. 15 Temmuz Mahallesi su kaçağı tespiti için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

>>> 2022 Bir daire için su kaçağı tespit fiyatı 250 TL’dir. Su kaçağı tespiti kameralı cihazla ve garantili olarak yapılır. Tespitten sonra 1 yıl garantili onarım hizmeti veriyoruz.

15 Temmuz Mahallesi su kaçağı tespit servisi: 0544-840-36-34

İlgili makale: Üst kattan su akıyor ne yapmalı? Sigorta karşılar mı? Öğrenin.

KIRMADAN DÖKMEDEN 15 TEMMUZ MAHALLESİ BAĞCILAR TESİSAT – SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçağını tamir edebilmek için kaçağın başladığı yer net bir şekilde tespit edilmelidir ve sadece o bölgede çalışılmalıdır. Su kaçağının neden çıktığı bulunmalı ve buna uygun onarım çalışmaları yapılmalıdır. Su kaçağı tespiti ve tamiri için son teknoloji ürünü ekipmanları kullanan Onarım Tesisat’ı tercih edebilirsiniz.

Bağcılar 15 Temmuz Mahallesi’nin tüm caddelerine ve tüm sokaklarına hizmet veriyoruz. Su kaçağı tespitini akustik dinleme cihazı, nem ölçer ve boru görüntüleme kameraları gibi son derece ileri teknoloji ürünü olan cihazlarla yapıyoruz. Tespit aşamasında hiçbir yere zarar vermiyoruz ve sorunlu bölgeyi hızlı bir şekilde buluyoruz.

Önerilen içerik: Bağcılar su kaçağı tespiti bulma

Gök Sokak’tan (1372 Sokak) Asude Sokak’a (1512 Sokak), Şehit Cengiz Karcıoğlu Sokak’tan Şehit Murat Karayazı Sokak’a ve Bahar Caddesi’nden Sabia Caddesi’ne kadar 15 Temmuz Mahallesi’nin dört bir yanına servis hizmeti veriyoruz. Binanızdaki tüm su kaçaklarını noktasal olarak tespit ediyor ve sadece hasarlı bölgede tadilat çalışması yapıyoruz. Su kaçaklarını tespit etme sürecimiz şu şekildedir;

15 TEMMUZ MAHALLESİ SU KAÇAĞI ADIMLARI

  • İlk olarak temiz akustik dinleme cihazıyla temiz su tesisatını dinliyoruz. Tavanda ya da duvarda nemlenme mevcutsa akustik dinleme cihazı uyarı verir. Böylece her yerin kırılmasına gerek kalmadan kaçağın yerini buluruz.
  • Daha sonra kirli su borularının içlerini boru görüntüleme kameralarıyla izliyoruz. Böylece su kaçağı eğer tek bir yerde değil de birden çok yerde ise bunu anlıyoruz. Kaçağın sadece yerini değil neden kaynaklandığını da görüntüleyebiliyoruz. Borularda meydana gelen çatlak, kırık veya gevşek conta gibi sorunlar bu kameralarla izlenebilir.
  • Atık su borularını görüntüledikten sonra termal kameraları kullanıyoruz. Termal kameralarla sıcak su tesisatını izliyoruz. Sıcak su tesisatında bir kaçak varsa termal kameralar uyarı vererek kaçağın olduğu yeri noktasal olarak görmemizi sağlar.
  • Ortamdaki nem miktarını ölçmek için nem ölçer cihazı çalıştırıyoruz. Normal değerler ile ortamın nem değerlerini karşılaştırarak bir anormallik olup olmadığını araştırıyoruz.
  • Tavanda veya duvarda bir ıslaklık olması, binada bir su kaçağı olduğunu gösterir. Su kaçağı varsa nem ölçer cihazı sinyal verir. Sinyal aldığımız bölgeyi inceleyerek kaçağın yerini tam olarak tespit ederiz.

Gerekli incelemeleri yaptıktan ve su kaçağının yerini tam olarak bulduktan sonra hasarlı bölgeyi onarırız. Hasarlı bölgeyi onarırken yalnızca bir veya iki fayansı kırmamız yeterli olur. Tüm alanı kırıp dökmeden, gereksiz masraf çıkarmadan ve alanı inşaat alanına dönüştürmeden tamirat işini tamamlarız.

Gördüğünüz gibi su kaçağının yerini bulmaya çalışırken tüm tesisata bakıyoruz. Kirli su tesisatı, atık su tesisatı ve sıcak su tesisatının hepsini ayrı ayrı kontrol ediyor, sızıntı ya da diğer problemleri tespit ve tamir ediyoruz. Tespit sırasında eski usul yöntemler kullanmadığımız için fazladan bir yeri kırmaya dökmeye gerek kalmıyor. Ucuz, kaliteli ve garantili su kaçağı tespiti için Onarım Tesisat her zaman hizmetinizdedir.

15 TEMMUZ MAHALLESİ BAĞCILAR TESİSAT – SU KAÇAĞI TESPİTİ

Hizmet verdiğimiz 15 Temmuz Mahallesi sokakları; Gök, Emre, Güven, Yeşim, Yıldız, Yavuz, Emrah, Mutlu, 20., 19., 18., 17., 16., 14., 13., Siteler, Barkol, Beytik, Altay 1., Ertiş, Altay, Gül, Bülbül, Karanfil, Hasan,

Akşemsettin, Ulubatlı, Söğüt, Kayın, Ihlamur, Karaağaç, Meşe, Akasya, Selvi, Gökhan, Can, Fatih, Canan, Şan, Şöhret, Kaptan, Levent, Akdeniz, Deniz, Gökhun, Başak, Göktaş, Göknar, Gökmen, Alpay, Zafer, Aktaş, Yılmaz, Anıl, Hünkar, Sanayi, Seven, Sevda, Turgut Reis, Sönmez, Seher, Aslı, Derya, Kerem, Gür, Günnur, Şirin ve Menekşe Sokak.

15 TEMMUZ MAHALLESİ SU TESİSATÇISI

Güvenli, Bilge, Gümüş, Misket, Maral, Ay, Güllü, Demir, Lale, Leman, Ceylan, Kızılırmak, Gurbet, Mert, Sümeyye, Hızır, Oba, Duygu, Çakır, Martı, Mescit, Şadırvan, Güzel, Özcan, Tuna, Berrak, Sema, Söğütlü, Gürol, Keskin, Tekin, Bekçi, Kurudere, Nil, Selen, Selin, Fırat, Dicle, 12., 11/2., 11/1., 11., 9/1., 10., 9., 8., 7., 6., 5., 3/1., 4., 3., Osmanlı, 2., 1., 1/2., 1/1., 1/1A,

Tufan, Tunca, Tunç, Altın, Çam, Şener, Yıldırım, Gönül, Yeşiltepe, Gültepe, Günay, Çimen, Arpacık, Mimoza, Asude, Şehit Cengiz Karcıoğlu, Şehit Doğan Öztürk, Şehit Hidayet Yılmaz ve Şehit Murat Karayazı Sokak olmak üzere Bağcılar 15 Temmuz Mahallesi’nin 145 sokağına servis yapıyoruz.

15 TEMMUZ MAHALLESİ SU KAÇAĞI BULMA HİZMETİ

Hizmet verdiğimiz 15 Temmuz Mahallesi caddeleri; Bahar, Cami Yolu, Fevzi Çakmak, Gülbahar, Halkalı, İstiklal, Koçman ve Sabia Caddesi’dir.

Deneyimli, alanında uzman ve teknolojik ekipmanları kullanabilmek için eğitimlerini başarıyla tamamlayan ekibimiz, kısa sürede neredeyseniz oraya yetişir ve su kaçağı problemlerinize dair tüm sorunları hızlıca ve garantili bir şekilde çözer. Vakit kaybı olmaksızın, fazladan masrafa girmeden ve bulunduğunuz yer inşaat alanına dönmeden su kaçağı sorununuzun çözülmesini istiyorsanız  firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

OnarımTesisat Firmamızı 07:00-23:00 arayabilir, evlerde ya da ticari alanlardaki her türlü su sızıntısı için bizden teknik destek alabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine, Bağcılar 15 Temmuz Mahallesi’nin her noktasına hizmet veren firmamız, uygun fiyatlarla, profesyonel bir ekiple ve garantili çalışmalarıyla sizlere su kaçağı tespiti ve tamiri hizmeti verir.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button