BlogBağcılar Merkez Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/05/merkez-mahallesi-su-kacagi-tespit.jpg

Bağcılar Merkez Mahallesi su kaçağı bulma servisi olarak su kaçağı tespiti konusunda hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Su tesisatlarında oluşan kırılma ya da patlama gibi sorunlar su kaçağı bulma işlemlerinde oldukça zahmetli işler arasında yer alırlar. Bunun nedeni, tadilattan çok suyun nerden akıttığını bulmaya çalışmaktır.

Su kaçağı seramik ya da beton altındaysa su tesisatı gözükmediği su kaçağı tespiti uzmanlık ve cihaz isteyen bir işlemdir. Kırmadan dökmeden cihazlı su kaçağı tespiti yapan Onarım Tesisat, Merkez Mahallesi’nde su kaçağı bulma konusunda alanındaki en iyi firmalardan biridir.

Su Kaçağı Bulma Bağcılar Merkez Mahallesi

Merkez Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları daha çok alt kata su akması şikayeti sonrası fark edilirler. Su kaçağı sorunu evlerde rutubetlenmeye ya da su faturasının çok yüksek gelmesine de neden olur. Zemin altında su borusu patlamışsa ya da su gider hatları tıkanmışsa su kaçakları ortaya çıkabilir.

Su kaçağı olduğunda duruma müdahale edilmelidir ve tamiratı aksatılmamalıdır. Yapılması gereken ilk şey bir tesisatçı ile iletişime geçmek ve kaçağın yerini tespit ettirmektir. Özellikle eski yapılarda su kaçakları daha sık görülür.

Teknolojik aletlerin bu kadar sık kullanılmadığı dönemlerde kaçağın yerini bulabilmek için pek çok kırılır ve inşaat alanına çevrilirdi. Ancak günümüz teknolojisinin sunduğu avantajlar ve akıllı sistemler sayesinde bu işlem oldukça kolay bir hale geldi.

Su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda uzman olan firmamız Merkez Mahallesi’ndeki her noktaya uzman tesisatçılarla hizmet verir.

Bağcılar Merkez Mahallesi su kaçağı tespiti telefon numarası: 0 544 840 36 34’tür. Bu numarayı 08:00 – 22:00 saatleri arasında arayabilir ve destek talebi oluşturabilirsiniz.

Bağcılar Merkez Mahallesi Su Kaçak Tespiti

Akustik dinleme cihazı ve kameralı cihazla su kaçak tespiti yapılır. Bu cihazlarla suyun nereden aktığı tespit edilebilir. Bu işlem için genellikle iki ya da patlamış borunun tamir edilmesi yeterli olmaktadır. Pimaş hatlarında daha çok boruda sorun olabilir.

Su kaçakları sadece eski ve boruları ömrünü tamamlamış binalarda değil yeni binalarda da tesisat hataları nedeniyle ya da kalitesiz malzeme kullanımı nedeniyle görülebilirler. Merkez Mahallesi su kaçağı bulma firmamız bu tür hasarları uzman ekiplerimiz ve günümüz teknolojisiyle evinize hiçbir zarar vermeden tamir eder.

Sonuç olarak su kaçağının yerini bulurken noktasal tespit yapan Onarım Tesisat ekipleri hem kısa sürede kaçağın yerini bulur hem de bu işlemi kusursuz ve ekonomik bir şekilde tamamlar.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *