BlogBağcılar Su Kaçağı Bulma Servisi

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2021/01/bagcilar-su-kacagi-bulma.jpg

İstanbul Bağcılar’da bulunan ev ve işyerlerinde meydana gelen su kaçaklarının ihmal edilmemesi ve zamanında tamir edilmesi gereklidir. İstanbul Bağcılar su kaçağı bulma servisi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Fark edildikten sonra onarımı yapılmayan su kaçakları yüksek su faturalarının gelmesine, bina sakinlerinin bu durumdan etkilenmesine ve binanın hasar görmesine yol açabilir. Bundan dolayı bu durum hem maddi hem de manevi olarak son derece can sıkıcı bir hal alabilir. Kameralı cihazla Bağcılar su kaçağı bulma servisine ulaşmak için iletişim numaramızı kullanabilirsiniz.

Bağcılar su kaçağı bulma Hemen Servis Çağır: 0544-840-36-34

Bir daire için Garantili su kaçağı tespiti 180 TL‘dir. Ek olarak tespit sonrası onarım için de 1 yıl garantili hizmet verilmektedir.

İşini bilen, güvenilir ve modern cihazlar kullanan tesisatçılarla iletişime geçerek su kaçağı sorununu kısa sürede çözebilirsiniz. Su kaçağı bulma aynı gün yapılabilecek bir işlemdir. Dahası bunun için günler süren kırma dökme işlemlerine gerek yoktur. 

KAMERALI CİHAZLA BAĞCILAR SU KAÇAĞI BULMA

Bağcılar’ın tüm mahallelerine, caddelerine ve sokaklarına su kaçağı bulma hizmeti veren firmamızda son teknoloji ürünü cihazlar kullanıyoruz. Kalorifer tesisatı, atık su tesisatı ve temiz su tesisatı gibi tüm tesisatları kontrol ediyor, su kaçağını noktasal olarak bulabiliyoruz. 

Tespit sırasında ilk olarak su kaçağının hangi tesisatta meydana geldiğini bulmak gereklidir. Bunun için ileri teknoloji ekipmanlara ve bu ekipmanları güvenli bir şekilde kullanacak eğitimli personele ihtiyaç vardır.

OnarımTesisat firmamızda hem modern cihazlar kullanılmakta hem de bu cihazları doğru bir şekilde kullanacak personeller eğitilmektedir. Cihazlardan gelen verileri yorumlayan ve kaçağın nerede olduğunu gören ekibimiz, yapılacak tadilat hakkında size gereken tüm bilgileri verir.

Su kaçağını tespit etmek için termal kamera, boru görüntüleme kamerası, nem ölçer cihaz ve akustik dinleme cihazı gibi son derece hassas detektörlere sahip ekipmanları kullanıyoruz. Kalorifer tesisatında bir kaçak varsa, sıcaklığa karşı dayanıklı termal kameralarla bunu tespit ediyoruz. Kirli su tesisatında ya da temiz su tesisatında bir kaçak varsa bu kaçakları da boru görüntüleme kameraları ile noktasal olarak bulabiliyoruz.

Akustik dinleme cihazıyla ortamdaki suyun basıncını, nem ölçer cihazla ise ortamın nem değerinin normal değerler arasında olup olmadığını kontrol ediyoruz. Tüm bu cihazları birlikte ve koordineli bir şekilde kullanarak sızıntının tam yerini tespit edebiliyoruz.

KIRMADAN DÖKMEDEN

BAĞCILAR SU KAÇAĞI BULMA SERVİSİ

Su kaçağının nereden kaynaklandığını ararken duvarları kırmıyor, fayansları sökmüyor ya da parkeleri yerlerinden kaldırmıyoruz. Kullandığımız modern cihazlar duvarların arkasını ve boruların içlerini görüntüleyebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Bu nedenle tespit sırasında kırma dökme gibi işlemlere gerek duymuyor, evinizin ya da işyerinizin inşaat alanına dönmesine müsaade etmiyoruz.

Teknolojik cihaz kullanmayan tesisatçılar çoğu zaman deneme yanılma tekniğini kullanırlar. Bu sırada hasarlı bölgeyi bulmaya çalışırken hiçbir şekilde hasar görmemiş olan borulara da zarar verebilirler. Su kaçağını bulayım derken farklı yerlerde su sızıntılarına ve başka arızalara yol açabilirler. Bu durum hem zaman kaybına hem de ekstra maliyete neden olur. Firmamızı seçtiğinizde ise bu tip sorunların hiçbiri yaşanmaz.

Sonuç olarak en az maliyetle ve en güvenli yöntemlerle su kaçağının yerini bulur ve en az masrafla tadilat işlemini gerçekleştiririz. Sonradan aynı problemin tekrarlanması için son kontrolleri yapar ve o şekilde size teslim ederiz. Zarar gören boruların tamir edilmesi, bozuk su sayacının değiştirilmesi ya da tesisattaki diğer sorunlar aynı gün içinde bulunup tamiri yapılır.

BAĞCILAR KAMERALI SU TESİSATÇISI SERVİS NOKTALARI

Demirkapı, Hürriyet, Kirazlı, Barbaros, Yeşilbağ, Güneşli, Kemalpaşa, Mahmutbey, Bağlar, Çınar, Evren, Fatih, Fevzi Çakmak, Göztepe, İnönü, Kazım Karabekir, Sancaktepe, Yavuz Selim, Yeni Mahalle, Yenigün, Yıldıztepe ve Yıldız gibi Bağcılar’ın tüm mahallelerine 7 gün 24 saat servis hizmeti veriyoruz. Firmamızla iletişime geçerek su kaçağı sorununuzu daha fazla büyümeden ve binanın tamamını etkilemesine izin vermeden ekonomik bir şekilde çözebilirsiniz.

Aynı gün içinde, ek masraflara gerek kalmadan ve eviniz inşaat alanına dönmeden su kaçağı sorununuzun çözülmesini istiyorsanız zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bize Ulaşın

Servis Noktaları: İstanbul'un Tüm İlçeleri. Merkez Ofis: Kirazlı Mahallesi, Tavukçu Köprü Caddesi, 1125. Sokak, No:8 Bağcılar / İSTANBUL

Çağrı Merkezi

© 2021 Onarım Tesisat

Call Now Button