BlogBağlar Mahallesi Kameralı Su Kaçağı Bulma Tesisatçısı

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/02/baglar-mahalesi-su-kacagi-tespiti.jpg

Bağlar Mahallesi’nde kamera ile su kaçak tespiti kırmadan dökmeden, termal kameralı robotla yapıyoruz. 1. Sokak’tan Zerdali Sokak’a kadar Bağcılar Bağlar Mahallesi’ndeki tüm caddelere ve sokaklara 08:00 – 22:00 saatleri arasında su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz.

Onarım Tesisat olarak; ekibimizdeki profesyonel kameralı su tesisatçısı takım arkadaşlarımızla tüm su kaçağı sorunlarınızda yanınızdayız. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız uygun fiyat, kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet verir.

Bağcılar Bağlar Mahallesi kameralı su tesisatçısı telefon numarası: 0544 840 36 34

BAĞLAR MAHALLESİ KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ

Kırmadan su kaçağı tespiti yapabilmek için sorunlu bölge noktasal olarak bulunmalıdır. Bunun için ileri teknoloji ürünü cihazlara ihtiyaç vardır. Firmamız termal kamera ile su kaçak tespiti İstanbul ili içinde Bağlar Mahallesi’nde de hizmet vermektedir.

Eski usul yöntemler kullanan tesisatçıların yarattığı inşaat ortamı, kameralı sistemlerle yapılan tespit çalışmalarında yaşanmaz. Su kaçağı tespiti yaparken boruların içlerine gönderdiğimiz kameralı cihazlar, hassas alıcıları sayesinde boru içlerindeki çatlakları, kırıkları ya da diğer sorunları kolayca görüntüleyebilirler.

Bağcılar Bağlar mahallesi Kaçak su tespiti cihazı ile çalışırken bütçenizi sarsmadan ve vaktinizi boşa harcamadan hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlarız. Bu yöntemi kullanmayan ustalar, kaçağın olduğu bölgeyi bulmaya çalışırken fayansları, duvarları ve mermerleri kırar. Sonuçta hem ev inşaat alanına döner hem de bir sürü tadilat masrafı çıkar. Bazen bu kadar eziyete rağmen su kaçağının yeri tam olarak bulunamaz.

KAMERALI SU TESİSATÇISI BAĞLAR MAHALLESİ

Su kaçağı tespitini noktasal olarak yapabilmek için akustik dinleme cihazı, boru görüntüleme kameraları, termal kamera ve nem ölçer gibi cihazlar kullanıyoruz. Kaçağın yerini bulamadığımızda ücretsiz su kaçağı tespiti yaparız yani hiçbir ücret almayız.

Alt kata sızan ya da üst kattan gelen sızıntıları kullandığımız cihazlarla kısa süre içinde bulabiliriz. Kaçakları araştırırken kaçağın hangi tesisatta olduğunu bulmaya çalışırız. Bunun için termal kamera su tesisatçısı, termal kameralarla sıcak su tesisatını görüntüler.

Tespit sırasında kırma, dökme veya gürültü gibi sorunlar çıkarmayız. Kaçağın yerini bulduktan sonra hangi tesisat sisteminde olduğuna bağlı olarak tadilat planımız değişiklik gösterir.  Kalorifer borularında veya temiz su tesisatında ortaya çıkan su kaçaklarında bir veya en fazla iki fayansı sökmek yeterli olur. Fayansları söküp tamiratı tamamladıktan sonra bozduğumuz alanı eski haline getiririz.

ilgili makale: Tıkanıklık açma istanbul

Atık su tesisatında meydana gelen kaçaklarında daha büyük tadilatlar gerekebilir. Örneğin pimaş boruları çatlamışsa değiştirilmeleri gerekir. Contalarda problem varsa yenilenmelidirler. Tüm bunlar ekstra maliyet demektir.

BAĞCILAR BAĞLAR MAHALLESİ KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ VE TAMİRİ

Çatıdan gelen sızıntıları ya da üst kat banyosundaki çatlaklardan gelen sızıntıları kızılötesi kameralı görüntüleme cihazlarıyla tespit ederiz. Kızılötesi kameralar duvarlardaki, zemindeki veya tavandaki gizli sızıntıları kolayca algılar. Oldukça güçlü ve hassas sensörleri sayesinde çıplak gözle görülemeyen veya hiçbir belirti göstermeyen kaçakların yerleri hızlıca bulunabilir.

Ortamda bulunan sıcaklık değişimlerini de algılayan kızılötesi kameralar, sıcaklık anormal değerlere geldiğinde ekranda gökkuşağı renkleri şeklinde uyarı verirler.  Bu sayede yalıtımı iyi yapılmamış ya da hiç yapılmamış binalarda meydana gelen soğuk noktalar ayırt edilebilir. Eğer ortamda sızıntı varsa ekranda koyu mavi renkli lekeler belirir. Bazı binalarda ise nokta şeklinde görülebilirler. Eğer bu kısımlar onarılmazsa sızıntının olduğu yerde küflenmeler oluşabilir.

BAĞLAR MAHALLESİ SU KAÇAĞI TESPİTİ VE TAMİRİ

Kameralı su tesisatçıları binadaki bütün su kaçaklarını tespit edebilirler.  Özellikle zamanında yapılan tespit ve tamir çalışmaları sayesinde hasar yayılmadan çok büyük masraflardan kurtulabilirsiniz.

Bağlar Mahallesi’nde; 1. Sokak, 12. Sokak, 14. Sokak, 17. Sokak, 19. Sokak, 21. Sokak, Balcı Sokak, Havaalanı Caddesi 1. Sokak, Havaalanı Caddesi 2. Sokak, Havaalanı Caddesi 3. Sokak, Havaalanı Caddesi 5. Sokak, Kokulu Sokak, Höyük Sokak ve Zerdali Sokak olmak üzere tüm sokaklara ve caddelere su kaçağı tespit ve tamiri yapıyoruz.

1 yıl garantili onarım hizmeti sunuyoruz.  Lisanslı profesyonel ustalarımız işinin ehli, eğitimli ve deneyimlidir. Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ve tamiri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button