BlogBahçelievler Su Kaçağı Tespiti

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/05/bahcelievler-su-kacagi-tespiti.jpg

Bahçelievler Su Kaçağı Bulma Servisi ve garantili tamirat hizmeti. İstanbul Bahçelievler su kaçağı tespiti yöntemleri ile su sızıntılarının olduğu noktaları kolayca buluyoruz. Gerek kameralı cihazlarla gerekse başka cihazlarla alana hiçbir zarar vermeden su kaçağını ekonomik ve garantili bir şekilde tespit ediyoruz.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti ve Tıkanıklık açma

Su kaçağını bulmak için akustik dinleme cihazı, termal kamera, pimaş görüntüleme kamerası, nem ölçme cihazı ve tesisat ölçme pompası gibi cihazlar kullanıyoruz.

Bahçelievler su kaçağı tespiti telefon numarası 0 544 840 36 34’tür. Bu numarayı 07:00 – 24:00 saatleri arasında arayabilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Cihazla Su Kaçağı Tespit Servisi Bahçelievler

Akustik dinleme cihazıyla temiz su borularındaki su kaçaklarını buluyoruz. Akustik frekans algılama mantığıyla çalışan cihaz, duvarlarda ve tavanlarda ıslaklığa neden olan temiz su kaçaklarını tespit etmeye yardımcı olur. Bu tip kaçaklar ihmal edildiği taktirde yapıya ciddi zarar verebilirler. Bu yüzden akustik dinleme cihazı kaçağın yerini tespit etmede büyük önem taşır.

Pimaş boru kameraları ile atık su borularının içini görüntülüyoruz. Kullandığımız endoskopik kamera ile borulardaki çatlakları, kırıkları ya da conta sıyrılmalarını fark edebiliyor ve kolayca çözüme kavuşturabiliyoruz. Pimaş borularında oluşan sorunların çözümü için hasar gören boruları yenileri ile değiştiriyoruz.

Termal kameralar ısı algılayıcı özelliğe sahiptir. Bu sayede sıcak su tesisatındaki ya da yerden ısıtma tesisatındaki su kaçakları hızlı bir şekilde bulunabilir.

Bahçelievler Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Bulma

Duvarlarda meydana gelen nemlenme ya da rutubet gibi durumlarda nem ölçme cihazı kullanıyoruz. Onarım Tesisat olarak, uzman ekibimiz ve kullandığımız cihazlarla kırmadan dökmeden su kaçağı tespit çalışması yapıyoruz.

Duvarlarda kabarma, alt kattan gelen tavan akması şikayetleri, su faturalarının artması, parkelerin veya fayansların önünde su toplanması, kombiden su eksilmesi ya da beton aralarında su birikmesi gibi sorunlarla karşılaştığınızda su kaçağından şüphe edebilirsiniz. Bahsettiğimiz belirtileri gördüğünüzde Onarım Tesisat olarak firmamızı arayabilir ve teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Bahçelievler su kaçağı bulma servisi telefon numarası: 0 544 840 36 34

Bahçelievler’in her noktasından firmamızı arayabilirsiniz. Bahçelievler bölgesindeki tüm noktalara su kaçağı tespit ve tamir hizmeti veren Onarım Tesisat, uzman tesisatçı kadrosu ve yılların deneyimiyle sizlerin hizmetindedir. Bizi aradığınızda ekiplerimiz tüm tesisatı kontrol eder, sorunlu bölgeyi kırmadan bulur ve tamiratını hızlı ve ekonomik bir şekilde tamamlar.

Şişli Kameralı Su Tesisatçısı

pimaş tıkanıklık açma servisi

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *