BlogBeşiktaş Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/06/besiktas-su-kacagi-bulma.png

Fayansların altındaki ya da duvarların arkasındaki borulardaki hasarlar çıplak gözle görülemez. Su sızıntısı olduğunda su kaçağının yerini bulmak için eski tip yöntemlerde duvarlar kırılır ve çok sayıda fayans sökülürdü. Ancak Onarım Tesisat, teknolojik cihazlar kullanır ve evinize zarar vermeden su kaçağını bulup tamir eder.

Kırmadan su kaçağı bulmak için pimaş görüntüleme kamerası, termal kamera, nem ölçer ve akustik dinleme cihazı kullanıyoruz. Bu cihazları birlikte kullanarak yapılara zarar vermeden su kaçağı tespiti yapıyoruz.

Beşiktaş Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Su kaçağının yerini uzman ekiplerimiz noktasal olarak bulurlar. Bazen su sızıntısı tek bir yerden değil birden çok yerden gelebilir. Bunu anlayabilmek için boru görüntüleme kameralarıyla tüm su tesisatını baştan sona kontrol ederiz. Sorunlu bölgeleri bulduktan sonra diğer kısımlara hiçbir zarar vermeden gerekli tadilat çalışmasını yaparız.

Eğer siz de artan su faturalarından şikayetçiyseniz, duvarlarınızda ya da tavanınızda kabarmalar ve ıslaklıklar varsa, alt kat komşunuz su akıyor diye söyleniyorsa, küf kokusu varsa evde ya da kombi su eksiltiyorsa su kaçağından şüphe edebilirsiniz.

Onarım Tesisat olarak kullandığımız özel cihazlar sayesinde fayanslara ve duvarlara zarar vermeden çalışırız. Fayanslar ve duvarlar zarar görmediği için ekstra masraf çıkmaz ve ortam dağılmaz. Bu da su kaçağı tespitinin ve tamirinin oldukça uygun fiyatlara çözülmesini sağlar.

Garantili Su Kaçağı Bulma Beşiktaş

Deneyimsiz tesisatçılar çok fazla yeri kırmalarına karşın yine de kaçağın yerini tam olarak bulamazlar. Ortalığı inşaat alanına çevirdikleri gibi yüksek maliyetlerin çıkmasına da neden olurlar. Tüm bunlardan firmamızı seçerek kaçınabilirsiniz. Noktasal su kaçağı tespiti yapan Onarım Tesisat gerekli cihazlarla garantili bir şekilde su kaçağı sorununuzu bir daha tekrarlanmayacak şekilde tamir eder.

Beşiktaş su kaçağı tespiti telefon numarası: 0 544 840 36 34’tür.

Firmamızı 08:00 – 22:00 saatleri arasında arayabilir ve teknik destek için talep oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz en hızlı şekilde adresinize gelip su kaçağının nerede olduğunu ve neden kaynaklandığını tespit edip gereken tadilat çalışmalarına başlarlar. Beşiktaş’ta ekonomik ve garantili su kaçağı tespiti için Onarım Tesisat her zaman yanınızdadır.

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *