BlogBeyoğlu Su Kaçağı Tamiri – Kameralı Tesisatçı

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/06/beyoglu-su-kacagi.jpg

Beyoğlu Su Kaçağı tespiti ve Tamiri servisi.

Gerek dış ortamda gerekse bina içlerinde ortaya çıkan su kaçakları günlük hayatı olumsuz etkilemektedir. Beyoğlu gibi çok sayıda yapının iç içe olduğu bir ilçede su kaçağı gibi tesisat sorunları çeşitli sağlık sorunlarına da yol açabilir. Tamir edilmeyen sızıntılar ilerde küf ve nem gibi problemlere yol açabilir.

Su kaçağı tespiti ve tamiri profesyonellik isteyen bir iştir. Onarım Tesisat olarak Beyoğlu’nun her noktasındaki su tesisatı sorunlarında teknolojik dinleme cihazları ve boru görüntüleme kameraları kullanıyoruz.

Beyoğlu Kameralı Kaçak Tespiti

Termal kamerayla su kaçağı tespiti yaparken sıcak su tesisatı ve yerden ısıtma tesisatını kontrol ederiz. Tesisattaki her noktayı kontrol ediyor ve sorunlu bölgelere anında müdahale ediyoruz.

Dinleme cihazı, pimaş görüntüleme kameraları ve termal kameralarla atık su tesisatını, temiz su tesisatını ve sıcak su tesisatını inceleyip boru çatlakları, boru kırıkları ya da benzeri sorunları tespit ediyoruz.

Kameralı görüntüleme sistemleri ile boru hattındaki büyük küçük tüm hasarlar görüntülenir.  Su kaçağına neden olan tesisat problemlerini çevresine zarar vermeden tamir ediyoruz.

Sıhhi tesisat alanındaki tüm sorunlarda yüzde 100 garantili çözüm sunuyoruz. Beyoğlu’nun her noktasından çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Beyoğlu su kaçağı tamiri telefon numarası: 0544-840-36-34’tür. 08:00 – 22:00 saatleri arasında bizi arayarak teknik destek talebi oluşturabilirsiniz.

Su Kaçağı Bulma Beyoğlu

Yapınızdaki su kaçaklarını noktasal olarak bularak gerek kabaran su faturası gerekse küflenme ve duvar kabarması gibi çok çeşitli sorunlarınıza çözüm getiriyoruz. İşinin ehli firmamız ve deneyimli tesisat ustalarımız, kameralı görüntüleme cihazlarını kullanıp sizi en kısa sürede rahat yaşam alanlarına kavuşturur.

Beyoğlu’nun tüm mahallelerine aynı gün içinde su kaçağı tespit hizmeti garantisi veriyoruz. Arap Cami, Asmalı Mescit, Bedrettin, Bereketzade, Bostan, Bülbül, Camiikebir, Cihangir.

Çatma Mescit, Çukur, Emekyemez, Evliya Çelebi, Fetihtepe, Firuzağa, Gümüşsuyu, Hacı Ahmet, Hacımimi, Halıcıoğlu, Hüseyinağa, İstiklal, Kadı Mehmet, Kalyoncu.

Kamer Hatun, Kaptanpaşa, Katip Mustafa Çelebi, Keçeci Piri, Kemankeş, Kılıç Ali Paşa, Kocatepe, Kulaksız, Kuloğlu, Küçük Piyale, Müeyyetzade, Ömer Avni, Örnektepe.

Piripaşa, Piyalepaşa, Pürtelaş Hasan, Sururi Mehmet Efendi, Sütlüce. Camaii Kebir Mh, Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti, Bülent Demir, Turşucu Bayram Sokak, Beyoğlu/İstanbul

Şahkulu, Şehit Muhtar, Tomtom, Yahya Kahya ve Yenişehir Mahallesi olmak üzere Beyoğlu’ndaki 45 mahallenin tamamına kameralı su kaçağı tespit hizmeti veriyoruz.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *