BlogÇatalca Cihazla Su Kaçağı Tespiti

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/06/catalca-su-kacagi.jpg

İstanbul Çatalca Cihazla Su Kaçağı Tespiti ve tamiri servisi. Su kaçaklarını tespit ederken eski usul yöntemlerden ziyade yeni usul yöntemleri kullanmak hem daha pratiktir, hem de daha ekonomiktir. Onarım Tesisat bu konuda teknolojik ekipmanlar kullanır ve size zaman ve para tasarrufu sağlar. Konforlu alanınıza tekrar kavuşmanız için titiz ve planlı bir şekilde çalışır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Çatalca

Duvarların ve fayansların iç kısımları çıplak gözle görülemez. Su tesisatı borularının geçtiği yerleri görebilmek için kameralı sistemlere ihtiyaç vardır. Aksi halde her yeri kırıp dökmek gerekecek fakat yine de kaçağın yeri tam olarak bulunamayacaktır. Deneme yanılma yoluyla su kaçaklarını bulmaktansa kameralı görüntüleme sistemlerini kullanarak noktasal tespit yaparız.

çatalca su kaçağı firmaları

Pimaş görüntüleme kamerası ile atık su hattını, termal görüntüleme kamerası ile sıcak su hattını ve yerden ısıtma sistemini ayrıntılı bir şekilde kontrol ederiz.

Hassas sensörlere sahip olan kameralar sıhhi tesisat hattındaki en küçük sorunları bile algılayacak şekilde tasarlanmışlardır. Bu sayede her boru çatlağını, kırığını, tıkanıklığı ya da conta gevşemesini görebiliriz.

çatalca su kaçağı tespit cihazı

Firmamızı arayarak siz de su kaçağı tespit hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Garantili ve ekonomik çözümler için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Çatalca su kaçağı tespiti ve tamiri telefon numarası: 0544-840-36-34’tür. Bu numarayı 08:00 – 22:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Ekonomik ve Hızlı Su Kaçağı Tespiti Çatalca

Çatalca ilçesinin her bölgesine su kaçağı tespit hizmeti vermekteyiz. Bulunduğunuz yerden bizi arayıp teknik destek isteyebilirsiniz. Ayrıca her türlü su tesisatı sorunlarınız için de bizi arayabilirsiniz. Ekiplerimiz su tesisatı ile her konuda size yardımcı olacaklardır.

Akalan, Atatürk, Aydınlar, Bahşayiş, Başak, Belgrat, Celepköy, Çakıl, Çanakça, Çiftlikköy. Dağ Yenice, Elbasan, Fatih, Ferhat Paşa, Gökçe Ali, Hallaçlı, Hisarbeyli, İhsaniye, İnceğiz, İzzettin, Kabakça, Kaleiçi.

Kalfa, Karaca Köy, Karaman Dere, Kestanelik, Kızılca Ali, Muratbey Merkez, Nakkaş, Oklalı.

Ormanlı, Ovayenice, Örcünlü, Örencik, Subaşı, Yalıköy, Yaylacık ve Yazlık Mahallesi olmak üzere Çatalca’nın 39 mahallesine hizmet veriyoruz.

Bizi aradıktan sonra dakikalar içinde konumunuza gelip sorununuzu çözmek için dikkatli ve profesyonel bir şekilde çalışıyoruz.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *