BlogDemirkapı Mahallesi Su Kaçağı Tespit Servisi

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/02/demirkapi-mahallesi-su-kacagi-tespit-servisi.jpg

Bağcılar Demirkapı Mahallesi su kaçağı tespiti için donanımlı cihazlarla ve işinde uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.  İstanbul su kaçağı bulma, eskiden oldukça zahmetli ve masraflı bir işlemdi. Ancak son teknoloji ürünü cihazlar kullanan firmamızda su kaçak tespiti ve tamiri hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılır.

DEMİRKAPI MAHALLESİ SU KAÇAĞI TESPİTİ VE TAMİRİ 2022

Daha çok eski binalarda boruların zamanla deformasyona uğraması sonucu su kaçakları meydana gelebilir. Bazı yeni binalarda tesisattaki yetersizlikler veya kalitesiz malzeme kullanımı da su kaçaklarına neden olabilir.

İstanbul / Bağcılar / DemirKapı Mahallesi su kaçağı tespit servisi: 0544-840-36-34

DEMİR KAPI MAHALLESİ KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİ

Farklı sebeplerle meydana gelen su kaçaklarına erken müdahale edilmesi büyük önem taşır. Zamanında önlem alınmayan ufak sızıntılar, sonradan ciddi hasarlara sebebiyet verebilir. Bu da hem maddi olarak hem de zaman açısından sıkıntılı olacaktır.

SU KAÇAĞI TESPİTİ DEMİRKAPI MAHALLESİ 2022

Betonların arasında biriken sular, fayansların altından alt kata su sızdırabilir. Böyle bir durumda komşunuzla aranızda büyük tartışmalar yaşanabilir. Üstü seramikle ve betonla kaplanmış borulara ulaşmak için eski usul yöntemleri kullanan ustalar su kaçağının yerini bulmak için günlerce uğraşabilir. Üstelik çoğu zaman pek çok duvarı kırmaları ya da birçok fayansı sökmeleri gerekebilir. Bunca çabaya rağmen su kaçağının yerini tam olarak bulamayabilirler.

DEMİRKAPI MAHALLESİ SU KAÇAĞI BULMA SERVİSİ

Bağcılar Semt firmamız üst kattan su sızıntısı ya da üst komşudan su akması gibi sorunlarda su kaçağının yerini hızlı bir şekilde ve noktasal olarak bulmak için son teknoloji ürünü cihazlar kullanır. Akustik dinleme cihazı, termal kameralar ve boru içi görüntüleme cihazları sayesinde sorunlu bölgeyi kısa sürede tespit eder, tamiri için minimum fayans kırarak tamir işlemini tamamlarız.

DEMİR KAPI MAHALLESİ PROFESYONEL EKİPLE KAMERALI SU KAÇAK TESPİTİ

Cihazları kullanabilmek ve doğru şekilde yorumlamak için eğitilen ekiplerimiz termal kamera ile su kaçağı tespiti yapar. Ayrıca akustik dinleme cihazı, nem ölçer ve boru görüntüleme kameraları ile su sızıntısı tespiti için tüm tesisatı kontrol eder ve gerekli incelemeleri yapar.

DEMİRKAPI MAHALLESİ KAMERALI SU TESİSATÇISI

Demirkapı Mahallesi su kaçağı tespiti telefon numarası: 0 544 840 36 34

Alanında uzman kadromuz, ev ya da işyerlerinde oluşan su kaçağı problemlerine ekonomik çözümler sunar. Demirkapı Mahallesi’ndeki su kaçakları için firmamıza 08:00 – 22:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button