BlogEsenler Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/06/esenler-su-kacagi-bulma.jpg

Esenler Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Servisi İstanbul. Evlerde, işyerlerinde, fabrikalarda ya da resmi kurumlarda su kaçakları meydana gelebilir. Su kaçağı tespiti için eski ilkel yöntemleri geride bırakan Onarım Tesisat, akıllı cihazlar ve makineler yardımıyla kırmadan noktasal tespitler yapar.

SU KAÇAĞI TESPİTİ ve ONARIM için ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYIN. İstanbul Kameralı Su Tesisatçısı Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Bulma, şuan: AÇIK (07:00-24:00)

Rutubetli zemin ya da üst kattan gelen su kaçağını tespit etmek ve damlayan suyun kaynağını bulmak için kameralı cihazlarla çalışmak gerekir. Kırmadan Esenler su kaçağı tespiti konusunda uzman olan Onarım Tesisat normal dairelerde 30 dakika içinde; dubleks, villa ya da fabrika gibi yapılarda 1 saat içinde su kaçağının yerini bulur.

Su Kaçak Tespiti Esenler

Esenler su kaçağı tespiti

Esenler Tesisatta kaçak olup olmadığı nasıl anlaşılır? Tesisatta su kaçağı olup olmadığını anlamak için dikkat edebileceğiniz bazı noktalar vardır. Bunlar şu şekildedir;

  • Kombinizi ayarladığınız halde sürekli su eksiltiyorsa
  • Yerlerde, parkelerde ve duvarlarda kabarmalar ve ıslaklıklar varsa
  • Duvarlarda boyalar dökülüyorsa
  • Duvarlar sararıyorsa ya da boyanın rengi değişiyorsa
  • Ortamda çok fazla küf kokusu ve rutubet varsa
  • Duvarlar terliyorsa (su damlacıkları varsa)
  • Bütün musluklar kapalı olduğu halde su sayacı dönmeye devam ediyorsa

Yukarıda belirtiler varsa tesisatta su kaçağı olma ihtimali oldukça yüksektir.

Esenler su kaçağı tamiri telefon numarası: 0 544 840 36 34’tür. 08:00 – 22:00 saatleri arasında bizi arayarak teknik destek talebi oluşturabilirsiniz.

Esenler Garantili ve Ekonomik Su Kaçağı Bulma

Evinizde, ofisinizde ya da işyerinizde ortaya çıkan su kaçaklarında kaçağın yerini tek başınıza bulamazsınız. Oldukça can sıkıcı bir durum olan su kaçaklarının kaynak noktalarını bulabilmek için profesyonel tesisatçıya ve ileri teknoloji ürünü cihazlara ihtiyaç vardır.

Onarım Tesisat olarak Esenler su kaçağı bulma konusunda yılların verdiği deneyimle birlikte uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Tecrübeli ekibimiz ve teknolojik cihazlarımızla yaşadığınız su kaçağı sorunlarını kolayca tespit ediyor, tamiratını en uygun ve ekonomik şekilde hallediyoruz.

Esenler’in her noktasına su kaçağı tespit hizmeti veriyoruz. 15 Temmuz, Birlik, Çifte Havuzlar, Davutpaşa, Fatih, Fevzi Çakmak, Havaalanı, Kazım Karabekir, Kemer, Menderes, Mimar Sinan, Namık Kemal, Nine Hatun, Oruç Reis, Tuna, Turgut Reis ve Yavuz Selim Mahallesi olmak üzere 17 mahallenin tamamından su kaçağı sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *