BlogFatih Mahallesi Su Kaçağı Tespiti | Fatih Su Tesisatçısı

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/02/fatih-mahallesi-su-kacagi-tespiti.jpg

İstanbul Bağcılar Fatih Mahallesi su kaçağı tespiti yaparken tüm imkanlarımızı sizler için seferber ediyoruz. Teknolojik cihazlar yardımıyla günler süren tespit ve tadilat çalışmalarını saatler bile sürmeden hallediyoruz.

FATİH MAHALLESİ SU KAÇAĞI TESPİTİ

Duvar içlerini görüntüleyen kameralı sistemlerimiz ve su basıncını kontrol etmeye yarayan akustik dinleme cihazımız sayesinde su kaçaklarını dakikalar içinde buluyoruz.

İlgili makale: Üst kattan su akıyor ne yapmalı? Sigorta karşılar mı? Öğrenin.

Fatih Mahallesi su kaçağı tespit servisi: 0544-840-36-34

>>> 2022 Bir daire için su kaçağı tespit fiyatı 250 TL’dir. Su kaçağı tespiti kameralı cihazla ve garantili olarak yapılır. Tespitten sonra 1 yıl garantili onarım hizmeti veriyoruz.

FATİH MAHALLESİ KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçak tespiti sorunu için en zor kısım kaçağın nerede olduğunu bulmaktır. Kaçağın yerini tam olarak bulabilmek için duvarları kırmaya ya da fayansları sökmeye gerek duymuyoruz.

Önerilen içerik: Bağcılar su kaçağı tespiti bulma 2022

Bunun sebebi kullandığımız son teknoloji ürünü ekipmanlardır. Böylece ekstra maliyete ve fazladan zamana ihtiyaç duymadan kısa sürede ve ekonomik olarak  garantili su kaçağı tespiti ve tamiri yapıyoruz.

FATİH MAHALLESİ SU KAÇAĞI ADIMLARI

Kameralı görüntüleme cihazları ve dinleme cihazları kullandığımız için gereksiz kırma ve dökme işlemleri yapmıyoruz. Eviniz ya da işyeriniz inşaat ortamına dönmeden su kaçağı bulma işlemini tamamlıyoruz.

SU KAÇAĞI BULMA FATİH MAHALLESİ – İSTANBUL BAĞCILAR

Bilindiği gibi Bağcılar’da eski binaların sayısı hayli çoktur. Fatih Mahallesi’nde de eski bina sayısının çok olması su kaçaklarının da çok olmasına sebebiyet verir. Eskiyen borular, yıpranan tesisat ve daha pek çok sorun su sızıntılarına yol açabilir.

KIRMADAN DÖKMEDEN FATİH MAHALLESİ BAĞCILAR TESİSAT – SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su akışkan bir özellikte olduğu için üst kattan su akması şeklinde su kaçakları kendini belli edebilir. Bazen kendi dairenizdeki sorunu ancak alt kata su aktığında anlarsınız. Vaktinde önlem alınmazsa su sızıntıları binada çok büyük hasarlara neden olabilir.

Alt kattaki tavan sararmaları, boya dökülmeleri, rutubet ve küf gibi belirtiler üst katta su kaçağı olduğuna işaret edebilir. Bu durumda teknolojik cihazlarımızı devreye sokar ve kaçağın nerede başladığını ve nerelere yayıldığını net bir şekilde tespit ederiz.

FATİH MAHALLESİ SU KAÇAĞI TESPİT VE TAMİRİ

Hem kendi dairenizde hem de komşularınızla su kaçağı sebebiyle huzursuzluk yaşamamak için su sızıntısını fark ettiğiniz anda önlem almanız gerekir. Bunun için 08:00 – 22:00 saatleri arasında 0 544 840 36 34 numaralı çağrı merkezimizi arayarak teknik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

FATİH MAHALLESİ KAMERALI SU TESİSATÇISI

OnarımTesisat Firmamızı  arayabilir, evlerde ya da ticari alanlardaki her türlü su sızıntısı için bizden teknik destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa süre içinde bulunduğunuz yere gelir. Kameralı görüntüleme cihazlarını kullanarak noktasal olarak sızıntının yerini bulur ve onarım konusunda bir plan yaparak en kısa sürede su kaçağını tamir ederler.

BAĞCILAR FATİH SU TESİSATÇISI

Bağcılar / Fatih Mahallesi’nin her noktasına su kaçağı tespit hizmeti veren firmamız su sızıntılarını garantili ve ekonomik bir şekilde çözer.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button