BlogFatih Su Kaçağı Tespiti İstanbul Kaçak Bulma Servisi 2022

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2021/01/su-kacagi-tespiti-fatih.jpg

Fatih su kaçağı tespiti her su kaçağı gibi tedbir alınmadıkları takdirde tüm binayı etkileyebilir ve ciddi sorunlara yol açabilirler. Su kaçağı tespiti Fatih, mutfak tezgahının altından su çıkması, tuvaletten ya da banyodan alt kata su sızması şeklinde fark edilir ve hem kendi bulunduğu katı hem de alt katları rahatsız edebilir. Fatih su kaçağı tespiti sorunlarınız için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

>>> Onarım tesisat bir daire için su kaçağı tespit fiyatı 250 TL‘dir. İşlem kameralı cihazla garantili yapılır. Tespit sonrası 1 yıl garantili onarım hizmeti verilir.

İlgili makale: Üst kattan su akıyor ne yapmalı? Sigorta karşılar mı? Öğrenin.

Fatih su kaçağı tespit servisi: 0544-840-36-34

Su kaçaklarının hangi sebeple çıktığı bulunmalı ve gerekli tadilat çalışmaları yapılmalıdır. Kaçağın başladığı bölge tam olarak tespit edilmeli ve yalnızca o bölgede çalışma yapılmalıdır. Bunun için son teknoloji ürünü cihazları kullanan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Fatih’in tüm semtlerine hizmet veren firmamız, akustik dinleme cihazı, nem ölçer ve boru görüntüleme kameraları yardımıyla hiçbir yere zarar vermeden sorunun kaynağını kısa sürede bulmaktadır.

KIRMADAN DÖKMEDEN FATİH SU KAÇAĞI TESPİTİ

Aksaray’dan Yedikule’ye kadar Fatih’in dört bir yanına servis hizmeti veren firmamız su kaçaklarını noktasal olarak tespit eder ve yalnızca sorunlu bölgede tadilat çalışması yapar. Su kaçaklarını tespit ederken şunları yapıyoruz;

Fatih Su Kaçağı Tespiti
Fatih Su Kaçağı Tespiti
 • Öncelikle temiz su borularını akustik dinleme cihazı ile dinliyoruz. Duvarda veya tavanda nemlenme varsa akustik dinleme cihazıyla gereksiz yere her yerin kırılmasına ya da dökülmesine ihtiyaç duymadan kaçağın yerini tespit ediyoruz.
 • Boru görüntüleme kameralarını kullanarak atık su borularının içlerini görüntülüyoruz. Bu sayede kaçağın birden fazla yerde olup olmadığını ve ne sebeple oluştuğunu anlayabiliyoruz. Borularda herhangi bir çatlaklık, kırılma ya da conta gevşemesi gibi durumlar varsa, bu kameralar sayesinde kolayca görüntülenebilir.
 • Ardından termal kameraları kullanarak sıcak su tesisatını kontrol ediyoruz. Bu alanlarda su kaçağı olup olmadığını kontrol ediyoruz.
 • Nem ölçme cihazını kullanarak ortamın nem derecesini tespit ediyor ve normal değerler ile karşılaştırmasını yapıyoruz.
 • Duvarda ya da tavanda ıslaklık mevcutsa muhtemelen yapının bir yerlerinde su kaçağı vardır. Böyle bir durumda nem ölçer cihaz uyarı verir ve ekiplerimiz kaçağın olduğu bölgede inceleme yaparlar.

Gerekli incelemeler yapıldıktan ve kaçağın yeri tespit edildikten sonra sadece sorunlu bölgedeki bir ya da iki fayansın kırılması yeterli olmaktadır.

FATİH SU TESİSATÇISI 2022

Görüldüğü gibi su kaçağının ya da su kaçaklarının nerede olduğunu bulmaya çalışırken tüm tesisatı tek tek kontrol ediyoruz. Temiz su tesisatı, atık su tesisatı ve sıcak su tesisatını ayrı ayrı olarak kontrol ediyor, olası sızıntıları ve problemleri kısa süre içinde buluyoruz.

Üstelik tüm bunları eski usul yöntemlerdeki gibi her yeri kırmaya dökmeye gerek kalmadan, ortamı inşaat alanına çevirmeden ve çok fazla masrafa yol açmadan tamamlıyoruz. Hem tespit hem de tadilat çalışmalarını bir bütün halinde, koordineli bir şekilde ve hızlıca yapıyoruz.

FATİH SU KAÇAĞI TESPİTİ BULMA HİZMET NOKTALARI

Hizmet verdiğimiz Fatih semti mahalleleri: Aksaray, Akşemsettin, Alemdar, Ali Kuşçu, Fatih Atikali, Ayvansaray su tesisatçısı, Balabanağa, Balat su kaçağı tespiti, Beyazıt kameralı tesisatçı, Binbirdirek, Cankurtaran, Cerrahpaşa, Cibali, Demirtaş, Dervişali, Emin Sinan, Hacı Kadın, Haseki Sultan, Hırka-i Şerif, Hobyar, Hoca Gıyasettin, Hoca Paşa, İskenderpaşa kameralı su kaçaı tespiti,

İSTANBUL FATİH KAMERALI SIHHİ TESİSATÇI

Kalenderhane, Karagümrük, Katip Kasım, Kemal Paşa, Kocamustafapaşa, Küçük Ayasofya su tesisatçısı kameralı, Mercan, Mesih Paşa, Mevlanakapı, Mimar Hayrettin, Mimar Kemalettin, Molla Gürani, Mollafenari, Mollahüsrev, Muhsine Hatun, Nişanca, Rüstem Paşa, Saraç İshak, Seyyid Ömer, Silivrikapı, Sultan Ahmet kırmadan su kaçağı bulma, Sururi, Süleymaniye, Sümbül Efendi, Şehremini, Şehsuvar Bey, Tahtakale, Taya Hatun, Topkapı, Yavuz Sinan, Yavuz Sultan Selim, Yedikule ve Zeyrek Mahallesi olmak üzere Fatih’in 56 mahallesine de servis yapmaktayız.

KAMERALI SU KAÇAĞI BULMA SERVİSİ FATİH İSTANBUL

İşinde uzman, deneyimli ve teknolojik cihazları kullanmak için gerekli eğitimleri alan ekibimiz kısa süre içinde bulunduğunuz bölgeye ulaşır ve su kaçağınızla ilgili tüm sorunları çözüme kavuşturur. Siz de vakit kaybetmeden, gereksiz masrafa girmeden ve bulunduğunuz alanda fazladan tadilata gerek kalmadan su kaçağı sorununuzun halledilmesini istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

AKUSTİK DİNLEME CİHAZI İLE SU KAÇAĞI BULMA FATİH İLÇESİ İSTANBUL

Akustik dinleme cihazı, nem ölçer ve boru görüntüleme kameralarını kullanmak, verileri okuyabilmek ve doğru bir şekilde yorumlayabilmek için sıkı bir eğitimden geçen uzman kadromuz, su kaçağının hem yerini hem de kaçağa neyin sebep olduğunu hızlı bir şekilde tespit eder. 

Sonuç olarak gerek evlerde gerekse ticari alanlardaki her türlü su sızıntısı probleminde firmamızı arayabilir, teknik destek alabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine, Fatih’in tüm bölgelerine hizmet veren firmamız, uygun fiyatlara ve garantili bir şekilde su kaçağı tespiti yapmaktadır.

2 comments

 • OnarımTesisat

  2 Ocak 2021 at 14:21

  Aleyküm Selam, Evet sigorta şirketleri su kaçaklarının tespiti ve onarımını ve bu kaçaklardan doğan zararları (boya, sıva mobilya zararları gibi) karşılamaktadır. Su kaçağı tespitini yaptıktan sonra size yapılacak çalışmanın ve maliyetinin bulunduğu bir form verilecektir. Bu formda yazan tutarı sigorta şirketinden aynı gün geri alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

  Reply

 • Eren yeniay

  1 Ocak 2021 at 02:22

  Selamün Aleyküm, Fatih semtindeyim, kameralı su kaçağı tespiti ve tamirini sigorta karşılıyor mu? Bunun için ne yapmalıyım?

  Reply

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button