BlogGaziosmanpaşa Kırmadan Su Kaçağı Bulma

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/06/gaziosmanpasa-su-kacagi.jpg

İstanbul Gaziosmanpaşa Kırmadan Su Kaçağı Bulma Servisi için hemen arayın: 0 544 840 36 34

Eskide su kaçağına yol açan patlamış, çatlamış ya da delinmiş boruları tespit edebilmek için deneme yanılma yöntemi kullanılırdı. Bu yöntemle çok fazla yerde kırma ve delme işlemi olurdu.

Deneme yanılma yöntemiyle su kaçağı sorunu yaşayan kişiler bir de inşaat kirliliği sorunuyla uğraşmak zorunda kalırdı. Bu durum tüm ev halkını yorduğu gibi gereksiz yere büyük masraflara da neden olurdu.

Su kaçağı tespiti söz konusu olduğunda gelişen teknolojiden yararlanmak büyük önem taşımaktadır Teknolojik ekipmanları kullanmak su kaçağının daha hızlı, ekonomik ve güvenli bir şekilde bulunmasını sağlar.

Onarım Tesisat olarak, uzman ekibimizin kullandığı son teknoloji ürünü cihazlar sayesinde artık nokta atışı yaparak su kaçağını bulabiliyoruz ve çok ufak alanları kırarak tadilatını yapabiliyoruz.

Gaziosmanpaşa Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Duvarlarda ya da yerlerde meydana gelen su kaçakları çeşitli cihazlarla tespit edilebilir. Boru hattı boyunca hareket eden kameralar yardımıyla borunun içinin gerçek görüntüsü alınır.

Böylece boru hattındaki kırılmış, çatlamış ya da delinmiş yerler teşhis edilebilir. Termal kameralardaki kızılötesi algılayıcılar sayesinde su kaçağı olarak tanımlanan bölgeler farklı renklerle görünür. Böylece sıcak su borularındaki su kaçakları kolayca tespit edilir.

Gaziosmanpaşa su kaçağı tamiri telefon numarası: 0 544 840 36 34’tür. 08:00 – 22:00 saatleri arasında bizi arayarak teknik destek talebi oluşturabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Garantili Su Kaçağı Tespiti

Onarım Tesisat Esenyurt’un her noktasına kesintisiz su kaçağı tespit hizmeti verir. Bağlarbaşı, Barbaros Hayrettin Paşa, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Karadeniz, Karayolları, Karlıtepe, Kazım Karabekir, Merkez, Mevlana, Pazariçi,

Sarıgöl, Şemsipaşa, Yeni Mahalle, Yenidoğan ve Yıldız Tabya Mahallesi olmak üzere Gaziosmanpaşa’daki 16 mahallenin tamamından su kaçağı sorunlarınız için firmamızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Herhangi bir su kaçağı arızasında firmamızı arayabilirsiniz. Ekiplerimiz kısa sürede bulunduğunuz yere gelerek size en hızlı ve garantili şekilde yardımcı olacaklardır.

Kırmadan dökmeden kameralı su kaçağı tespiti için Onarım Tesisat firmasının tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. İlerde aynı sorunu tekrar yaşamamanız için ve konfor alanınızın bozulmaması için firmamız size güvence vermektedir.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *