BlogGüneşli Mahallesi Su Kaçağı Tespiti – Güneşli Su Tesisatçısı

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/03/gunesli-mahallesi-su-kacagi-tespiti.jpg

İstanbul Bağcılar Güneşli Mahallesi sıhhi tesisatçı kameralı cihazla su kaçağı tespiti ve tamiri servisi. Evlerde ya da işyerlerindeki su kaçakları fark edildikten sonra onarılmadığı takdirde büyük hasarlara sebep olabilirler.

GÜNEŞLİ SU KAÇAĞI SERVİSİ

Bazı su sızıntıları hemen fark edilmeyebilirler. Böyle bir durumda su sızıntısından şüpheleniyorsanız işinin ehli firmalarla irtibata geçmeniz gereklidir. Su kaçağı tespiti için işinde uzman birinden yardım almanız sorunun büyümeden çözülmesi için çok önemlidir.

GÜNEŞLİ MAHALLESİ KAMERALI CİHAZLA KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ

Kameralı sistemlerin daha çok kullanılmasıyla beraber su kaçağı tespiti ve tamiri daha kolaylaşmıştır. Bu sistemler bu kadar yaygınlaşmadan önce su kaçağını bulabilmek için alt daireye de bakılıyordu. Alt dairede sızıntı olup olmadığı kontrol edildikten sonra tesisat borularının geçtiği yerler bulunuyordu. Ancak tüm bu işlemler hem çok uzun sürüyordu hem de oldukça uğraştırıcıydı.

GÜNEŞLİ KAMERALI SU TESİSATÇISI

Güneşli su tesisatçısı firmamız görüntüleme teknolojisine sahip kameralı cihazla su kaçağı tespiti yapar. Tüm tesisatı yeni sistemlerle kısa sürede kontrol ediyor, boruların patlamış olduğu kısımları, kameralarla noktasal olarak buluyoruz. Bu sayede hem hızlı hem de güvenilir bir şekilde sorununuza çözüm buluyoruz.

GÜNEŞLİ SU KAÇAĞI TESPİTİ İLETİŞİM

Güneşli Mahallesi kırmadan su kaçağı tamiri servisi tesisatçı için iletişim numaramız: 0544 840 36 34

Önerilen içerik: Bağcılar su kaçağı tespiti servisi

GÜNEŞLİ MAHALLESİ KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAK TESPİTİ NASIL YAPILIR?

Borularda oluşan çatlaklar ya da kırık gibi durumlar su sızıntılarına yol açabilir. Bu sızıntılar ve nem farklılıklarını kullandığımız cihazlarla kolayca tespit ediyoruz. Su kaçak tespiti yaparken;

  • Akustik dinleme cihazıyla temiz su tesisatını kontrol ediyoruz.
  • Boru görüntüleme kameralarıyla kirli su tesisatının iç bölümlerini görüntülüyoruz. Borulardaki tıkanıkları ve diğer sorunları tespit ediyoruz.
  • Termal kameralarla sıcak su tesisatına bakıyoruz.
  • Nem ölçer cihazla binadaki nem oranını kontrol ediyoruz. Anormal değerlere göre sızıntının yerini noktasal olarak bulmak için nem ölçer cihazdan faydalanıyoruz.

GÜNEŞLİ SU KAÇAĞI BULMA – BAĞCILAR SU TESİSATÇISI

Onarım Tesisat ekibi olarak su kaçağı bulma konusunda planlı ve titiz bir çalışma yürütüyoruz. Üst kattan sızan veya zeminde ortaya çıkan su sızıntılarını kolayca buluyoruz. Su sızıntısı tespiti yaparken tüm tesisat sistemini tek tek inceliyoruz. Bir tek su kaçağını değil birden çok sayıda ortaya çıkan su kaçaklarının tamamını bulabiliyoruz. Böylece evinizi ya da işyerinizi detaylı olarak denetliyor ve su kaçağının tekrar olmaması için gereken tadilat işlemlerini özenle gerçekleştiriyoruz.

Güneşli Mahallesi’nin her yerine hizmet veren Onarım Tesisat’ı 07:00 – 22: 00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button