BlogGüngören Su Tesisatçısı – Tesisatçı Ara

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/06/gungoren-su-tesisatcisi.jpg

Su sızıntısının kaynağını bulurken kameralı sistemlerden faydalanıyoruz. Güngören semti Tüm tesisatı detaylı görüntülemeye ve incelemeye olanak sağlayan kameralar sayesinde her türlü kırık, çatlak ya da benzeri sorunları kısa sürede tespit ediyoruz.

Güngören Su Tesisatçısı

İstanbul Güngören Su kaçağı, petek temizleme, pimaş tıkanıklığı ve kanal tıkanıklığı gibi pek çok sıhhi tesisat sorununuzda hızlı ve ekonomik çözümlerle yanınızdayız.

Güngören Profesyonel Su Tesisatçısı

Onarım Tesisat güvencesiyle müşterilerimiz zamandan tasarruf ederken maddi kayıplar yaşamaz. Su kaçağı tespiti ve tamiri sırasında akustik dinleme cihazı, boru görüntüleme kameraları ve termal kamera gibi teknolojik ekipmanlar kullanırız. Böylece sızıntının yerini bulurken duvarları kırmaya gerek duymayız.

Güngören Su Tesisatçısı Telefon ile Ara

0 544 840 36 34

Kameralı görüntüleme sistemlerinin yanı sıra akustik dinleme cihazı da su kaçağı tespiti sırasında sıkça kullanılır. Kırmadan dökmeden sızıntıları bulabilmek için borulardaki su sesi akustik dinleme cihazıyla dinlenir. Bu cihaz yardımıyla kaçak olan bölge fark edilebilir.

Güngören kameralı sıhhi tesisatçı

güngören güneştepe su tesisatçısı, Gençosman, Su Tesisatçısı Güngören, Özlem Sokak, Güngören/İstanbul

Su kaçağı ve tıkanıklığı bulma sırasında kullanılan bir diğer yardımcı cihaz da nem ölçerdir. Son derece hassas bir yapısı olan nem ölçer cihazı küçük ve etkilidir. Noktasal su kaçağı tespiti konusunda önemli bir yeri olan nem ölçerler ile sızıntı ve terleme gibi sorunlar kolayca bulunabilir. Nem ölçerler sayesinde ilerde ciddi ve büyük sıkıntı oluşturacak sorunları erkenden fark edilir.

Su kaçağının yanı sıra petek temizleme, gider tıkanıklığı ve benzeri sıhhi tesisat sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Güngören En Yakın Su Tesisatçısı

Onarım Tesisat Güngören ilçesinin her noktasına su tesisatçı hizmeti verir. Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Genç Osman, Güneştepe, Güven, Haznedar, Mareşal Çakmak, Mehmet Nesih Özmen, Merkez, Sanayi ve Tozkoparan Mahallesi olmak üzere Güngören’in 11 mahallesinin tamamına su tesisatçı hizmeti veriyoruz.

Güngören su tesisatçısı telefon numarası: 0 544 840 36 34’tür. 07:00 – 24:00 saatleri arasında bizi arayarak teknik destek talebi oluşturabilirsiniz.

İstanbul Güngören Tesisatçı

Güngören ilçesindeki her türlü su tesisatı sorununuzda Onarım Tesisat çağrı merkezini arayabilirsiniz. Ekiplerimiz kısa sürede yanınıza gelip sıhhi tesisat sistemindeki arızanın kaynağını tespit edip gerekli tadilat işlemlerini hızlı, ekonomik ve garantili bir şekilde çözecektir.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *