BlogHürriyet Mahallesi Su Kaçağı Tespiti – Kameralı Su Tesisatçısı

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/03/hurriyet-mahallesi-su-kacagi-tespiti.jpg

İstanbul Bağcılar Hürriyet Mahallesi Su Kaçağı Tespiti servisi 2022 ve ücretleri, Su borularının üzeri beton veya fayansla kaplıdır. Bu nedenle Hürriyet su kaçağı tespiti yapmak ve su sızıntılarını fark etmek kolay olmayabilir. Sorunlu boruların hangisi olduğunu bulmak ya da kaçağın tam olarak nerede olduğunu tespit etmek çok zor olabilir.

Hürriyet Mahallesi’nin her noktasına hizmet veren firmamız, su sızıntısı tespiti konusunda uzmandır.  Son teknoloji ürünü cihazlar kullanıyoruz, bu sayede hızlı ve garantili bir şekilde su kaçaklarını buluyoruz.

HÜRRİYET MAHALLESİ KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ

Görüntüleme sistemlerini ve akustik dinleme cihazlarını kullanmayan bir firma, su kaçağının yerini tam olarak bulamaz. Ayrıca günler süren tadilatlara neden olabilir. Kaçağın yerini bulmaya çalışırken çok fazla fayans sökülebilir ya da duvar yıkılabilir. Bunlar hem ekstra maliyete hem de zaman kaybına yol açabilir.

HÜRRİYET SU KAÇAĞI SERVİSİ 2022

Tüm bu problemleri yaşamadan su kaçağı sorununuzu çözmek için yıllardır boru görüntüleme kameraları, termal kameralar, akustik dinleme cihazı ve nem ölçer cihaz gibi teknolojik aletlerden faydalanıyoruz. Bu cihazlar sayesinde kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapıyor, sizi en az maliyetle su sızıntılarından garantili bir şekilde kurtarıyoruz.

HÜRRİYET MAHALLESİ SU KAÇAĞI TESPİTİ VE TAMİRİ

Saydığımız cihazları kullanabilmek için özel eğitim alan personellerimiz su kaçak tespiti için uzmanlaşmışlardır. Kameralı cihazları kullanarak yaptığımız tespit çalışmaları neticesinde sızıntıya yol açan kırık boruları, gevşeyen contaları ya da benzeri sorunları hızlı bir şekilde çözeriz.

Yalnızca kaçağın olduğu yerde tadilat çalışması yaparız. Böylece evinizin ya da işyerinizin sorunlu olmayan kısımlarına zarar vermeden tadilat işlerini tamamlarız.

Bağcılar HÜRRİYET MAHALLESİ KAMERALI SU KAÇAK TESPİTİ

Su kaçağı bulma sürecinde ilk yaptığımız tüm tesisata bakmaktır. Bunun için belirtileri göz önüne alarak bir çalışma yürütürüz. Alt kat komşunuz, tavanındaki küflenmelerden ya da akmalardan şikayetçi ise kaçak muhtemelen kirli su ya da temiz su tesisatındadır.

HÜRRİYET MAHALLESİ SU TESİSATÇISI – BAĞCILAR

Onarım Tesisat ekibimiz böyle bir durumda kaçağın yerini noktasal olarak tespit etmek için boru içi görüntüleme kameralarını kullanır. Kameralı su tesisatçısı olarak belirtileri takip eder, cihazların verilerini okur ve kaçağı net bir şekilde tespit ederiz.

Sorun sıcak su tesisatında ise termal kamera ile su kaçağı tespiti yapar ve sızıntının tam yerini belirleriz.

Hürriyet Mahallesi su kaçağı tespit telefon numarası: 0 544 840 36 34

Bağcılar Hürriyet Mahallesi kırmadan su kaçağı tamiri servisi tesisatçı için iletişim numaramız: 0544 840 36 34

Önerilen içerik: Bağcılar su kaçağı bulma servisi

Firmamızı 07:00 – 23:00 saatleri arasında arayabilir, ekibimizden teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Bağcılar Hürriyet mahallesi aynı gün içinde cihazla su kaçağı tespiti yapar, kısa sürede, ekonomik ve garantili bir şekilde sorununuzu çözeriz.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button