BlogKağıthane Su Kaçağı Tespiti Bulma Servisi – İstanbul

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2020/06/kagithane-su-kacagi-tespiti.jpg

Kağıthane bölgesinde yalnızca eski binalarda değil yeni binalarda da su kaçakları olabilir. Su kaçakları genellikle boruların çatlaması, kırılması ve eskimesi gibi sebeplerden ya da tesisatlar da ki usta hatası veya geceleyin tesisattaki şebeke sularının basınçlarının yükselmesinden kaynaklanmaktadır..

2022 SU KAÇAĞI TESPİTİ KAĞITHANE

Bir Daire için Su kaçağı tespit 2022 Ücreti 250 TL ‘dir.

>> Firmamız kameralı ve akustik cihazlarla ve deneyimli ustalarımız ile Kağıthane su kaçağı tespiti servisi hizmeti vermektedir. SU KAÇAĞINI BULAMAZSAK ÜCRET ALMIYORUZ. TEL: 0544 840 36 34

>> Temiz suyunuzdaki su kaçakları tespit edildikten sonra kırılıp kaçak size gösterilir. Giderlerdeki sorunlarınız ise kamera yardımı ile size gösterilmektedir.

İlgili makale: Su kaçağı tespiti istanbul Fiyat Al!

KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİ KAĞITHANE

Su Kaçağı Kağıthane

Su kaçaklarının nereden kaynaklandığını bulmak için görüntüleme teknolojisi kullanan firmalarla iletişime geçmeniz gerekir. Aksi halde fayans gibi kaplamalarınız sökülebilir, duvarlarınız gereksiz yere kırılabilir. 250 TL ücretten kaçarken çok daha fazla maliyet ile karşılaşırsınız.

Duvarların iç kısımlarını algılayabilen kameralı sistemler ise su kaçağının başladığı yeri noktasal olarak bulabilirler. Son teknoloji ürünü görüntüleme sistemlerini kullanan firmamız kırmadan dökmeden Kağıthane su kaçağı tespiti çalışmasını çok kısa sürede tamamlamaktadır.

KAĞITHANE KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİT SERVİSİ

Kameralı sistemlere aktarılan görüntüler bilgisayara kaydedilir ve sorunun nerede olduğu net bir şekilde görülebilir. Tespit çalışması yapıldıktan sonra sorunun büyüklüğüne göre bir tadilat planı çıkarılır. Eğer boruların eskimesi nedeniyle ya da kırık gibi sorunlar nedeniyle su kaçakları oluşmuşsa boruların yenilenmesi gerekebilir.

Firmamız Kağıthane bölgesinde de tüm mahallelere 07:00 – 24:00 su kaçağı tespiti hizmeti verir. Çağlayan, Gültepe, Harmantepe, Merkez, Sanayi, Talatpaşa, Yeşilce, Çeliktepe, Gürsel, Hürriyet, Nurtepe, Seyrantepe, Telsizler, Emniyet Evleri, Hamidiye, Mehmet Akif Ersoy, Ortabayır, Şirintepe ve Yahya Kemal Mahallesi olmak üzere 19 adet mahallenin tamamından haftanın her günü, günün her saati firmamıza ulaşabilirsiniz.

SU KAÇAĞI BULMA KAĞITHANE 2022

Kullandığımız teknolojik cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti hızlı bir şekilde tespit ediyor ve sadece kaçağın meydana geldiği yeri kırarak tamir ediyoruz. Eskiden tespit aşaması çok uzun sürdüğü için her yerin kırılıp dökülmesi gerekiyordu. Ancak kameralar sayesinde tespit sırasında hiçbir yerin kırılmasına gerek kalmıyor. Kaçağın bulunduğu bölge bulunduktan sonra tadilat için bir ya da iki fayansın kırılması ve yenilenmesi yeterli gelmektedir.

Su kaçağı tespitinde kullandığımız nem ölçer cihazlar yardımıyla ortamın nem değerlerini ölçer ve anormal bir durum olup olmadığını bulabiliriz. Eğer binada birden fazla su kaçağı varsa bu sayede rahatlıkla fark edilebilir.

Su kaçağı olan bölgelerdeki nem miktarı diğer bölgelere oranla daha çoktur. Bu da nem farklılıklarının anlaşılması ve su kaçağının olup olmadığının belirlenmesi için son derece önemlidir.

Nen ölçer cihazlar duvarların içindeki nemi de ölçebilirler. Bu cihazlar duvarın 5 santimetre kadar içindeki nem düzeyini algılayabilirler. Bu sayede yalnızca duvarın yüzey kısmındaki değil, duvarın iç kısımlarındaki kaçaklar da bulunabilir.

DENEYİMLİ PERSONEL VE UZMAN KADRO İLE GARANTİLİ SU KAÇAĞI TESPİTİ

Kağıthane su kaçağı bulma sırasında kullanılan cihazların her biri için ayrı bir uzmanlık ve tecrübe gerekir. Deneyimsiz ve eğitimsiz tesisat ustalarının yaptıkları tespit çalışmaları daha uzun sürerken çoğu zaman yanlış olabilmektedir. Daha doğru sonuçlar almak ve zamandan tasarruf etmek için işini bilen kişilerle çalışmanız son derece önemlidir.

Hem nem ölçeri hem kameralı sistemleri hem de akustik dinleme cihazını kullanacak personeller sıkı bir eğitimden geçmektedir. Gerekli eğitimlerin tamamlanmasının ardından ekibimize sertifika verilmekte ve sahaya çıkmaktadırlar.

KAĞITHANE SU TESİSATÇISI

Gerek konut gerekse ticari alanlardaki su kaçaklarını doğru bir şekilde tespit etmek için teknolojik cihazların gösterdiği verileri okuyup yorumlayan ekibimiz, kısa sürede kaçağın bulunduğu bölgeyi noktasal olarak bulabilir. Nem ölçer cihazı, akustik dinleme cihazını ve kameralı sistemleri bir arada kullanan uzman kadromuz, elde ettiği verileri yorumlar, kırmadan dökmeden en ekonomik şekilde su kaçağının yerini bulur.

KAĞITHANE SIHHİ TESİSATÇI KAMERALI

Sonuç olarak Kağıthane ilçesindeki tüm su kaçakları için firmamızı arayabilir ve hızlı bir şekilde sorunuzun çözülmesini sağlayabilirsiniz. Kağıthane su kaçağı tespiti servisi olarak bizi arayın. Kullandığımız teknolojik ekipmanlarla ve uzman kadromuzla su kaçağının yerini hızlıca bulur ve gerekli tadilat çalışmalarını en uygun yollarla yaparız.

3 comments

 • aslı

  1 Nisan 2022 at 07:01

  Kağıthane için onarım servisiniz de var mı?

  (5/5)

  Reply

 • Sevda Hanım

  19 Haziran 2020 at 02:54

  Alt dairenin tavanından damlayan su kaçağını tespiti için aradığım firma. Su kaçağını belirttikleri fiyata mutfak tezgahının altında buldular ve uygun fiyata onarımını da yapıp gittiler. Hem kendilerine teşekkür etmek hemde önermek için yazıyorum. Ellerine emeklerine sağlık.

  Reply

  • OnarımTesisat

   19 Haziran 2020 at 02:59

   Sevda hanım güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederiz. Müşteri değil insan memnuniyeti için çaba gösteriyoruz. Böyle güzel geri dönüşler bizi mutlu ediyor. )

   Reply

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *