BlogKazım Karabekir Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/03/kazim-karabekir-mahallesi-su-kacagi-tespiti.jpg

İstanbul Bağcılar Kazım Karabekir Mahallesi su kaçağı tespiti ve onarımı ile 2022 fiyatları, Kameralı su kaçağı bulma hizmeti.

Sıhhi tesisatta kalitesiz malzeme kullanımı, tesisat döşenirken üstünkörü yapılan işçilik, şebekedeki su basıncının fazla olması, boru ek yerlerindeki gevşemeler, borularda oluşan kırıklar ve çamaşır suyu gibi kimyasalların fazlaca kullanılması su kaçağı gibi sorunların başlıca nedenlerindendir.

Önerilen içerik: Bağcılar su kaçağı tespiti bulma

Su kaçağı olan yerlerde sorun dikkate alınmalı ve çözümlenmelidir. Eğer su kaçağı tespiti ve tamiri yapılmazsa bu durum binada ciddi hasarların olmasına yol açabilir. İstanbul Bağcılar Kazım Karabekir Mahallesi su kaçağı tespiti için garantili ve ekonomik çözümler üreten firmamız bu konuda son derece özenli ve dikkatli çalışır.

CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ

Termal kamera ile su kaçağı tespiti diğer yöntemlere göre çok daha avantajlıdır. Örneğin kaçağın yerini bulurken kırma dökme olayı minimumda tutulur. Sıcak su tesisatındaki sorunları görüntüleyen termal kameralar, kirli ve temiz su tesisatını kontrol ettiğimiz boru görüntüleme kameraları ve ortamdaki basınç değerlerini inceleyen akustik dinleme cihazı teknolojik cihazlar sayesinde işimizi hem hızlı hem de garantili bir şekilde tamamlıyoruz.

Bahsettiğimiz cihazları kullanarak duvarları kırmıyor, çok fazla fayans sökmüyor ve parkelere en az zararı veriyoruz. Bunun nedeni sızıntıyı noktasal olarak tespit edebilmemizdir. Cihazlardaki sensörler, kaçağın yerini tam olarak belirlememizi sağlar.

KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİ

Personelimiz cihazları kullanma konusunda sıkı eğitimlerden geçer. Bu eğitimler sırasında makineleri nasıl kullanacağını ve makinelerden gelen sinyalleri nasıl yorumlayacağını öğrenir. Cihazları kullanma konusunda profesyonelleşen ekibimiz kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapma konusunda uzmanlaşmıştır.

Sızıntının hangi tesisatta olduğunu bulan ekibimiz tadilat için ev sahibine ya da işyeri sahibine detaylı bir rapor verir. Verdiğimiz rapor içerisinde su kaçağının neden olduğu, nerede olduğu ve tadilat sürecinin ayrıntıları bulunur. Birlikte verilen karar doğrultusunda yalnızca sızıntının olduğu bölgeye müdahale eder, o bölgedeki bir veya iki fayansı kırar, hasar gören boruları onarır ve ortamı eski haline çeviririz.

GARANTİLİ SU KAÇAĞI TESPİTİ KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ      

Su kaçağı sorunlarınızda ekonomik ve garantili hizmet için firmamızı arayabilirsiniz. Bunun için ekibimiz 07:00 – 23:00 saatleri arasında Kazım Karabekir Mahallesi’nin her noktasına hizmet verir.

İstanbul Bağcılar Kazım Karabekir Mahallesi su kaçağı tespiti servisi telefon numarası: 0 544 840 36 34

Tespit ve tadilat aşamaları sırasında işinin ehli ve tecrübeli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek ve sorununuzu kökten çözmek için özenli bir çalışma yürütür. Bu sayede sızıntılar tekrarlanmaz ve yaşam alanlarınızdaki konfor artar.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button