BlogKemalpaşa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/03/kemalpasa-mahallesi-su-kacagi-tespiti-1.jpg

Türkiye / İstanbul / Bağcılar / Kemalpaşa Mahallesi su kaçağı tespiti ve tamiri kırmadan garantili kameralı cihazla kaçak su bulma ve onarım servisi.

Su kaçakları fark edildikleri zaman tamir edilmelidir. Önemsenmeyen, dikkate alınmayan ve tamir edilmeyen su sızıntıları ilerde daha büyük sorunlara neden olur. Bu yüzden sızıntıyı fark ettiğinizde bir tesisatçı çağırmanız gerekir.

KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ KEMALPAŞA MAHALLESİ

Su kaçağı tespiti yapan çok sayıda tesisatçı bulunmaktadır. Bu tesisatçılarla çalışmaya başlamadan önce nasıl çalıştıkları hakkında bilgi almanızı öneririz. Bunun nedeni işinde uzman olmayan, eski usul yöntemler kullanan kişilerin yaşadığınız yere ciddi zararlar verebilecek olmasıdır. Pek çok tesisatçı yetersiz ekipmana sahip olduğu için yok yere duvarları kırmakta ve fayansları sökmektedir.

Su kaçağı bulma konusunda yeterince deneyimli ve donanımlı olmayan bu kişiler sızıntının yerini tam olarak tespit edemedikleri gibi ortalığı inşaat alanına çevirirler. Bu durum size ekstra maliyet ve zaman kaybı olarak geri döner.

Onarım Tesisat olarak su kaçağı tespiti için teknolojik cihazlar kullanıyoruz. Bu cihazlar yardımıyla gereksiz yere kırma dökme işlemi yapmıyor, kaçağın nerede olduğunu tam olarak tespit ediyoruz.

Kameralı cihazlarımız hem sıcak su tesisatını hem de kirli ve temiz su tesisatını detaylı bir biçimde görüntüler. Borulardaki kırıkları, çatlakları, sızıntıları, tıkanıklıkları ve diğer tüm sorunları algılayabilir. Böylece su kaçağının hem nerede olduğunu hem de neden kaynaklandığını tespit ederiz. Üstelik bunu aynı gün içinde yapıyoruz.

Kemalpaşa Mahallesi su kaçağı tespiti telefon numarası: 0 544 840 36 34

Onarım Tesisat Firmamızı 07:00 – 23:00 saatleri arasında arayabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Kameralı sistemlerimiz ile gereksiz yere kırma dökme ve onarım işlerini önleriz. Kaçağın yerini noktasal olarak bulduğumuz için minimum maliyet ve en kısa zamanda tespit ve tadilat işlemlerini tamamlarız.

2022 Su kaçağı tespiti ve tamiri fiyatları İstanbul

SU KAÇAĞI TESPİTİ BAĞCILAR KEMALPAŞA MAHALLESİ

Kameralı görüntüleme sistemlerinin yanı sıra akustik dinleme cihazı ve nem ölçer gibi cihazlarla su kaçağının tespitini hızlandırır ve kolaylaştırırız. Ekibimiz bu konuda eğitilmiş ve tecrübelendirilmiştir. Tespit aşamasından sonra yapılacak tadilat planı hakkında sizinle görüşür ve birlikte hareket ederiz. Onayınızdan sonra hızlı bir şekilde kaçağa neden olan boruları değiştirir ya da tamir ederiz.

Güneşli Mahallesi Su Kaçağı Tespiti – Güneşli Su Tesisatçısı

Tüm bunları yaparken en az hasarla bir ya da iki fayansı kırmamız yeterli olmaktadır. Tadilat bittikten sonra tamir ettiğimiz kısmı eski haline getirir ve görüntü kirliliği yaratmayacak şekilde garantili hizmet veririz.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button