BlogSancaktepe Su Kaçağı Tespiti – Bağcılar

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/05/sancaktepe-su-kacagi-tespiti.jpg

Sancaktepe’nin her noktasına kameralı cihazla su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz. Bağcılar Sancaktepe Kırmadan dökmeden, noktasal olarak su kaçağının yerini buluyoruz. Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti Su sızıntılarını aynı gün içinde tamir ediyor, ekonomik ve garantili bir şekilde su kaçaklarını buluyoruz.

Sancaktepe Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti

Su kaçaklarını bulurken kameralı cihazlarla işlem yapıyoruz. Duvarların ardındaki boruların durumunu görebilmek ve kaçağın yerini tespit edebilmek için boru görüntüleme kamerası ve termal kameralardan faydalanıyoruz.

Kullandığımız teknolojik cihazların yardımıyla gözle görülmeyen su kaçaklarını hızlı ve net bir şekilde buluyor, birden fazla su sızıntısını da görüntüleyebiliyoruz. Bu sayede fazladan duvar kırmıyor, fayans sökmüyor ya da yapıya ekstra zarar vermiyoruz.

Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti Bulma – Bağcılar

Su tesisatı sisteminde hem zamana bağlı olarak boruların ömürlerini tamamlaması sonucu hem de kalitesiz malzeme nedeniyle borularda çatlaklar oluşması nedeniyle su sızıntıları oluşur. Bu sızıntılar zamanında tamir edilmediğinde alt kata da akabilir ve alt kat komşunuzu da rahatsız edebilir. Zaman içinde onarılmayan su sızıntıları ilerde çok daha ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Kullanılan su boruları yıllar içinde tahribata uğradığında su kaçağı gibi problemler meydana gelir. Sancaktepe su borusu patlağı sorunu özellikle son yıllarda yeni binalarda kullanılan kalitesiz borular nedeniyle ya da hatalı eğimler sonucu olur. Onarım Tesisat olarak eski ya da yeni fark etmeksizin tüm yapılarda ortaya çıkan su kaçaklarını profesyonel bir şekilde tamir ediyoruz.

Sancaktepe su tesisatçısı telefon numarası 0 544 840 36 34’tür. Hizmet saatlerimiz 07:00 – 24:00 saatleri arasıdır. Onarım Tesisat firmamız aracılığıyla kurumsal ve garantili bir işçilik hizmeti alabilirsiniz.

Sancaktepe Kameralı Cihazla Su Kaçağını Tespit Etme

Su faturalarının artması, alt kat komşusunun su sızıntıları nedeniyle sürekli şikayet etmeye başlaması ya da duvarlarda küf ve kabarma gibi sorunlar su kaçağı belirtilerinin başlıcaları arasında yer alır. Bu belirtileri gördüğünüzde kaçağın yerini tam olarak bulabilmek için işinde uzman bir tesisatçıyla iletişime geçmeniz gerekir.

Son teknoloji ürünü boru görüntüleme kameraları ve sıcak su tesisatını görüntüleyen termal kameralar borulardaki çatlakları, kırıkları ve tıkanıklıkları tespit ederek kaçağın yerini bulmayı kolaylaştırırlar.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *