BlogSultangazi Su Tesisatçısı – Sıhhi Tesisatçı

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/04/sultangazi-su-tesisatcisi.jpg

Sultangazi Su Tesisatçısı servisi İstanbul. Onarım Tesisat kesintisiz sıhhi tesisat tamirat hizmeti verir. Dört dörtlük su tesisatçısı olan firmamız montajdan tadilata her türlü su tesisatı sorunu konusunda müşterilerine profesyonel hizmetler sunar.

Acil su tesisatçısına ihtiyaç duyduğunuzda size en yakın su tesisatçı firması Onarım Tesisat’tır. Söz verdiğimiz gibi zamanında arızalı bölgeye gelir, garantili su tesisat çözümleri üretiriz.

Sultangazi’de En Yakın Su Tesisatçısı

Tıkanıklık açma, kanal tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı, petek temizliği ve su kaçağı gibi çeşitli sıhhi tesisat sorunlarında size en yakın su tesisatçısıyız. Tıkanıklık gibi problemlerde tespit sürecinde yapıya zarar vermemek için kameralı cihazlarımızı kullanıyoruz. Bunun için tüm tesisatı her noktasına kadar tarıyor ve her yerini görüntülüyoruz.

Boru görüntüleme kameralarını kullanarak evinizde fazladan tadilat çıkmasının önüne geçiyoruz. Fazladan fayans sökmeden ya da gereksiz bir şekilde duvar kırmadan borulardaki problemleri görüntülüyoruz.

Tespit aşamasından sonra yapılacak tadilat planı konusunda sizlere bilgilendirme yapıyoruz. En uygun onarım seçeneğine göre hızlı ve garantili bir şekilde tıkanıklığı açıyor, petekleri temizliyor ya da su kaçağını tamir ediyoruz.

Sultangazi su tesisatçısı telefon numarası 0 544 840 36 34. Bu numarayı 07:00 – 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Kameralı Su Tesisatçısı Sultangazi

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yaptığımız için kaçakların yerini noktasal olarak buluyoruz. Bu sayede gereksiz yere kırma dökme yapmadan onarım süresini uzatmıyoruz. Bunun sonucunda masraflar daha az oluyor ve ekonomik bir şekilde sıhhi tesisat problemlerinizi çözüyoruz.

Kırmadan su tesisatı tamiri için duvarların içlerini görüntüleyen kamera sistemlerini kullanıyoruz. Kameralı cihazla tıkanıklık açma yaparken sorunun kaynağını ve neden olduğunu kısa sürede buluruz. Boru içlerini görüntülemeye yarayan kameralı sistemler çıplak gözle fark edilemeyecek tıkanıklıkları kolayca algılar.

Eğitimli ve deneyimli ekibimiz su sızıntısı tespiti için teknolojik cihazları profesyonel bir şekilde kullanır. Cihazla tıkanıklık tespiti yaptıktan sonra tamirat için gerekli planlar yapılır ve en uygun olacak şekilde onarım işlemine geçilir.

Sonuç olarak Sultangazi’nin her noktasına kamera ile su tesisatı tamiri hizmeti veren firmamız garantili ve ekonomik çözümler sunar.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *