BlogÜmraniye Cihazla Su Kaçağı Tespiti

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/06/umraniye-su-kacagi-tespit.jpg

Ümraniye Cihazla Su Kaçağı Tespiti servisi ile Su kaçağı konusunda nokta atışı yapabilmek ve kaçağın yerini hatasız bir şekilde bulabilmek için çeşitli teknolojik cihazların kullanılması büyük önem taşır.

Isıya dayanıklı termal kamera, boru görüntüleme kameraları, akustik dinleme cihazı ve nem ölçer gibi cihazların her birinin kullanımı ve alanları farklıdır. Tüm bu cihazları düzgün bir şekilde kullanabilmek, ustalık ve tecrübe ister.

Onarım Tesisat bünyesinde çalışan teknik ekibimiz teknolojik cihazları hatasız bir şekilde kullanabilmek için gerekli eğitimleri alır ve sahada tecrübe kazanır. Cihazla su kaçağı tespiti deneyimsiz kişilerin yapamayacağı oldukça dikkat isteyen bir işlemdir.

Ümraniye Hızlı ve Garantili Cihazlı Su Kaçağı Tespiti

Tesisat ustalarımız adresinize geldikten sonra her bir tesisatı ayrı ayrı cihazla kontrol eder ve su kaçağının yerini noktasal olarak tespit eder. Üstelik bu işlemi oldukça kısa süre içinde ve size ekstra maliyet çıkarmadan yapar.

Ekibimiz öncelikle manometre ile su basıncına bakar. Manometrede düşüş varsa en küçük desibeldeki su sesini bile algılayan akustik dinleme cihazı ile su kaçağını dinler.

Su kaçağı minik bir çatlak nedeniyle oluşmuşsa ve sesi duyulmazsa temiz su tesisatının basıncını artırırız ve akustik dinleme cihazıyla yeniden dinleriz. Böylece evdeki tüm su sızıntılarını kesin olarak buluruz.

Ümraniye’de En Yakın Su Kaçağı Tespiti Firması

Ümraniye cihazla su kaçağı tespiti telefon numarası 0 544 840 36 34’tür. Hizmet saatlerimiz 08:00 – 22:00 saatleri arasıdır. Bu numarayı arayarak Onarım Tesisat firmamız aracılığıyla kurumsal ve garantili bir işçilik hizmeti alabilirsiniz.

Onarım Tesisat Ümraniye’nin tüm mahallelerine su kaçağı bulma servisi olarak hizmet vermektedir. Adem Yavuz, Altınşehir, Armağan Evler, Aşağı Dudullu, Atakent, Atatürk, Cemil Meriç, Çakmak, Çamlık, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi, Dumlupınar, Elamlıkent, Esenevler, Esenkent,

Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Finanskent, Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazım Karabekir, Madenler, Mehmet Akif, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller,

Saray, Site, Şerif Ali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yamanevler, Yenişehir ve Yukarı Dudullu Mahallesi olmak üzere 38 mahallenin tamamından bize ulaşabilir ve teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *