BlogYavuz Selim Mahallesi Su Kaçağı Tespiti – İstanbul

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/05/yavuz-selim-mahallesi-su-kacagi-tespiti-istanbul.jpg

Bağcılar Yavuz Selim Mahallesi su kaçağı tespiti ve tamiri servisi. Evlerde ve işyerlerinde su kaçağı tespiti yapmak için çok farklı yöntemler vardır. Gelişen teknoloji, tesisat ustalarının işini kolaylaştırmış ve su kaçağı arızalarının hızla bulunmasını sağlamıştır. Onarım Tesisat gibi gelişmiş teknoloji ürünü cihazları kullanan firmalar su kaçaklarını hızlı bir şekilde bulur ve tamirini yapar.

Yavuz Selim Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti Yavuz Selim Mahallesi sınırları içinde her sokağa hizmet vermekteyiz. Bazı kaçaklar çıplak gözle görülebilirken bazıları görülemezler. Aslında su kaçaklarının büyük bir çoğunluğu duvarların ardındaki borularda meydana gelir. Bu da dışardan tespit edilmelerini zorlaştırır.

Bu durumda devreye teknolojik cihazlar girer. Özellikle küçük sızıntıları, bağlantı kısımlarındaki ya da vanalardaki gözle görülmeyen problemler nedeniyle ortaya çıkan su kaçaklarını boru görüntüleme kameraları yardımıyla kolayca tespit edebiliriz.

Yavuz Selim Mahallesi su tesisatçısı telefon numarası 0 544 840 36 34’tür. Hizmet saatlerimiz 07:00 – 24:00 saatleri arasıdır. Onarım Tesisat firmamız aracılığıyla kurumsal ve garantili bir işçilik hizmeti alabilirsiniz.

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti Bulma Servisi 2022

Su Kaçağı Bulma Yavuz Selim Mahallesi

İstanbul / Bağcılar / Yavuz / Evlerde ve işyerlerinde temiz su, atık su ve sıcak su olmak üzere birkaç su tesisatı vardır. Bu tesisatların her birinde ayrı ayrı sorunlar yaşanabilir. Onarım Tesisat, SU KAÇAĞI TESPİTİ tüm su tesisat sistemini inceler ve su kaçağı olan bölgeleri noktasal olarak kısa süre içerisinde bulur.

Su kaçağı uzmanı olan ekiplerimiz destek talebi oluşturmanızın ardından sorunlu bölgeye gelir ve cihazla noktasal su kaçağı tespiti yapar.

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti Yavuz Selim Mahallesi

Bağcılar Yavuz Kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmamız, termal kameralarla ve boru görüntüleme kameralarıyla çalışır. Böylece duvarların içindeki borularda ortaya çıkan kırık, çatlak ya da tıkanma gibi su kaçağına neden olabilecek tüm sorunları tespit eder.

Kullandığımız görüntüleme kameralarının yanı sıra akustik dinleme cihazı ve nem ölçer gibi teknolojik aletlerden de faydalanırız. Akustik dinleme cihazı ile ortamdaki su basıncının normal seviyelerde olup olmadığını ölçeriz. Ayrıca su kaçaklarının yerini noktasal olarak tespit etmek için akustik dinleme cihazını boru görüntüleme kameraları ile birlikte kullanırız.

TIKANIKLIK AÇMA

Nem ölçer cihazı ise ortamın nem seviyesini kontrol etmek için kullanırız. Nemin yoğun olduğu bölgeler olası su kaçağı noktalarıdır. Bu nedenle nem oranı yüksek yerleri termal kameralarla ya da boru görüntüleme kameralarıyla birlikte kullanarak su kaçağının yerini noktasal olarak buluruz.

One comment

  • ayten

    15 Mayıs 2022 at 12:09

    Temiz iş yapan bağcılar yavuz sıhhi kameralı tesisatçısı

    (5/5)

    Reply

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *