BlogYenigün Mahallesi Su Kaçağı Tespiti – Bağcılar

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/05/yenigun-mahallesi-su-kacagi-tespiti.jpg

Yenigün Mahallesi Su Kaçağı Tespiti Onarım Tesisat olarak firmamız Bağcılar Yenigün Mahallesi’nde su kaçağı tespiti konusunda gerekli teknolojik ekipmana ve tecrübeli ekibe sahiptir. Siz değerli müşterilerimizin tüm su kaçağı problemlerinde geleneksel yöntemler yerine son teknoloji ürünü cihazlarla işlem yaparız ve kaçağın yerini kısa sürede bularak tamir ederiz.

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti Bulma Servisi 2022

Yenigün Mahallesi Su Kaçağı Tespiti Bulma

Su kaçağı bulma konusunda uzman olan firmamız; termal kameralar, boru görüntüleme kameraları, akustik dinleme cihazı ve nem ölçer gibi teknolojik cihazlar kullanır. Geleneksel yöntemlerle duvar ardında yer alan borulardaki sorunlar bulunmazken, saydığımız cihazlarla kısa sürede ve kesin bir şekilde su kaçağının yeri bulunabilir.

Borulardaki çatlaklar, kırıklar, tıkanıklıklar, boru contalarındaki gevşemeler ve daha pek çok sorun bu cihazlarla net bir şekilde algılanabilir. Sorunun kaynağına ve kaçağın yerine göre yapılacak tadilat işleminin büyüklüğü değişebilir.

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti Yenigün Mahallesi

Su kaçaklarını tespit ederken öncelikle tüm tesisata bakarız. Temiz su tesisatı, atık su tesisatı ve sıcak su tesisatı ayrı ayrı kontrol edilir. Alt komşusundan gelen şikayetler, su faturasının artması, tavanın akması, boyanın renk değiştirmesi, evde rutubet ve küf belirtileri; su kaçağının habercisidir. Bu durumda hemen müdahale edilmeli ve kaçak tamir edilmelidir.

Su kaçağını bulurken kırmadan dökmeden kameralı cihazlarla çalışırız. Bu sayede kaçak tespiti sırasında duvar kırılmasına ya da fayans sökülmesine gerek duyulmaz. En az maliyetle sorunlu bölgeyi bulur ve gerekli tadilat aşamasına geçeriz.

Yenigün Mahallesi su tesisatçısı telefon numarası 0 544 840 36 34’tür. Hizmet saatlerimiz 07:00 – 24:00 saatleri arasıdır. Onarım Tesisat firmamız aracılığıyla kurumsal ve garantili bir işçilik hizmeti alabilirsiniz.

Yenigün Mahallesi Garantili Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağının hangi tesisat sisteminde olduğunu bulurken kullandığımız cihazlar sayesinde tespit ve tamir işlemleri hem kısa sürer hem de oldukça ekonomik yapılır. Özellikle termal kamera ile su kaçağı tespiti yaparken ekstra duvar kırmadığımız ve fayans sökmediğimiz için maliyetler daha da azalır.

Firmamızı seçerek zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Ekonomik ve garantili su kaçağı tespiti ve tamiri için Onarım Tesisat’ı tercih edebilirsiniz.

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *