BlogZeytinburnu Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Servisi

https://onarimtesisat.com/wp-content/uploads/2022/06/zeytinburnu-su-kacagi-tespit.jpg

İstanbul Zeytinburnu Su Kaçağı Bulma Servisi ve tamiri için arayın. Zeytinburnu’nda çok sayıda eski bina olduğu gibi yeni yerleşimler de bolca yapılmaktadır. Su kaçağı sorunu sadece eski yapılarda değil yeni yapılarda da sık sık karşılaşılan bir sorundur. Binada su kaçağı olup olmadığını anlayabilmek için pek çok farklı yöntem vardır. Eğer siz de su sızıntısından şüphe ediyorsanız öncelikle şunlara bakmalısınız;

  • Duvarlarda nem izleri var mı?
  • Yerde parke varsa parkelerde şişlik var mı?
  • Tüm muslukları kapatınca su saati dönüyor mu?

Eğer bu belirtilerden bir ya da birkaçıyla karşılaşmışsanız binada su kaçağı olma ihtimali hayli yüksektir. Bu durumda işinin ehli bir tesisatçı ile iletişime geçebilirsiniz. Onarım Tesisat firmamız aracılığıyla kurumsal ve garantili bir işçilik hizmeti almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Zeytinburnu Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Güncel fiyatlar için arayınız.

Zeytinburnu su kaçağı bulma servisi telefon numarası 0 544 840 36 34’tür. Hizmet saatlerimiz 07:00 – 24:00 saatleri arasıdır.

Zeytinburnu Su Kaçak Tespit ve Tamiri

Su kaçaklarını bulurken müşterilerimizin talebine göre farklı cihazlar kullanıyoruz. Onarım Tesisat olarak kalite olarak en iyi ve net tespit yapan cihazları tercih ediyoruz. Müşterimiz kameralı su kaçak tespiti talebinde bulunursa termal kamera ve pimaş görüntüleme kameralarının yanı sıra akustik dinleme cihazıyla birlikte servise gidiyoruz. Bu cihazların yanı sıra noktasal tespit yapmaya yardımcı olan nem ölçer cihazı da kullanıyoruz.

Tamamı eğitimli ve uzman kişilerden oluşan tesisat ekibimiz teknolojik cihazları büyük bir ustalıkla ve titizlikle kullanarak kısa sürede su kaçağının yerini bulur. Sızıntının yerini tam olarak tespit ettikten sonra minimum zararla kaçağı tamir ediyoruz. Borular çok eskidiyse ya da yıprandıysa yenileri ile değiştiriyoruz. Sızıntıya neden olan çatlak veya benzeri bir sorunsa tamiratını en uygun ve garantili şekilde yaparak size sorunsuz bir tesisat sunuyoruz.

Zeytinburnu Garantili Su Kaçağı Bulma

Onarım Tesisat Zeytinburnu’nun tüm mahallelerine su kaçağı bulma servisi olarak hizmet vermektedir. Beştelsiz, Çırpıcı, Gökalp, Kazlıçeşme, Maltepe, Merkez Efendi, Nuri Paşa, Seyit Nizam, Sümer, Telsiz, Veli Efendi, Yenidoğan ve Yeşiltepe Mahallesi olmak üzere 13 mahallenin tamamından bize ulaşabilir ve teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Beştelsiz, Su Kaçağı Tespiti Zeytinburnu, Belediye Caddesi, Zeytinburnu/İstanbul

Leave a Reply

...*

Your email address will not be published. Required fields are marked *